Наука

Продовжується подання запитів на конкурс МОН

Submitted by s.kravchuk on Wed, 11/18/2020 - 08:14

Продовжується подання запитів на конкурс проведення науково-дослідних робіт МОН як фундаментальних, прикладних досліджень і розробок. З вчорашнього дня почався внутрішньо-університетський відбір конкурсних проєктів.

Вітаємо викладачів та студентів кафедри телекомунікацій з Днем радіо, телебачення та зв'язку!

Submitted by s.kravchuk on Mon, 11/16/2020 - 08:05

Вітаємо з ДНЕМ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ'ЯЗКУ! Бажаємо в наш складний час наснаги в роботі і творчих досягнень на ниві електронних комунікацій!

Вітання з міжнародним Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку

Submitted by s.kravchuk on Tue, 11/10/2020 - 17:24

Шановні колеги,

Вітаю всіх з міжнародним Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Цей день є чудовим нагадуванням для вшанування наукових традицій, популяризації досягнень вчених і залучення молоді до світу  наукової діяльності.

Бажаю подальших наукових і освітянських здобутків!

Завідувач кафедри С. Кравчук

Почався конкурс МОН держбюджетних науково-дослідних робіт

Submitted by s.kravchuk on Tue, 11/10/2020 - 06:50

Шановні члени кафедри, розпочався конкурс МОН держбюджетних науково-дослідних робіт. Участь у конкурсі можуть прийняти сформовані на кафедрі наукові групи. Інформація про конкурс викладена на сайті МОН та НДЧ університету.

Відбулось розширене засідання кафедри ТК для попереднього розгляду дисертаційної роботи Авдєєнка Г.Л.

Submitted by s.kravchuk on Wed, 10/21/2020 - 13:36

Відбулось розширене засідання кафедри ТК для попереднього розгляду дисертаційної роботи Авдєєнка Гліба Леонідовича, ст. викл. кафедри ТК ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського. Засідання відбулось у середу, 21 жовтня о 14.30 у комбінованому режимі (очна + дистанційна форма присутності через Google Meet) в ауд.402 корп.30.  Рішення розширеного засідання кафедри: рекомендувати дисертаційну роботу Авдєєнка Г.Л. до захисту в спеціалізованій раді.

Сьогодні був прийнятий "Закон про електронні комунікації"

Submitted by s.kravchuk on Wed, 09/30/2020 - 16:14

Сьогодні відбулася довгоочікувана подія  для телеком-галузі України!

Верховна Рада ухвалила закон про електронні комунікації. Відтепер галузь регулюватиметься сучасною та прогресивною законодавчою базою, що дозволить учасникам ринку працювати в конкурентних умовах, а споживачам — отримувати якісні та доступні телеком-послуги.

Вітаємо професора Романова О.І. із захистом його докторанта Лаврута О.О.

Submitted by s.kravchuk on Wed, 09/30/2020 - 05:48

Вітаємо!

Сьогодні на сайті Міністерства Освіти і науки України з’явився наказ № 1188 від 24.09.2020 про присудження наукового ступеня доктора технічних наук Лавруту Олександру Олександровичу, науковим консультантом якого є Романов Олександр Іванович, професор кафедри телекомунікацій ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відбулось засідання секції МОН України  №5 в дистанційному режимі

Submitted by s.kravchuk on Wed, 09/09/2020 - 06:53

Відбулось засідання секції МОН України  №5 в дистанційному режимі через відеоконференцію Міт  9 вересня 2020 р. о 9 годині. Затверджено підсумки проведених експертиз завершених та перехідних (за 2019 р.) бюджетних науково-дослідних робіт. У засіданні від кафедри телекомунікацій і ІТС прийняли участь проф. Ільченко М.Ю.  і проф. Кравчук С.О.