Навчальний процес

Про організацію освітнього процесу в дистанційному і змішаному режимах

Submitted by s.kravchuk on Thu, 10/22/2020 - 12:58

До відома членів кафедри телекомунікацій, у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дія наказів від 21.08 та 04.09.2020 про організацію освітнього процесу в дистанційному і змішаному режимах продовжена до кінця осіннього семестру. Скоординовано роботу підрозділів і служб з підготовки звітів і контролю роботи в умовах карантину – дотримання всіх протиепідемічних норм, організації гнучких режимів роботи, реагування на випадки захворювань, включаючи тестування і ізолювання окремих працівників. 

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій у форматі Zoom-конференції

Submitted by s.kravchuk on Fri, 10/16/2020 - 13:18

16.10.2020 о 14.30 відбулось засідання кафедри телекомунікацій у форматі Zoom-конференції. Порядок денний 1. Результати самоаналізу діяльності кафедри. 2. Про стан заповнення «Електронного Кампусу» НПП кафедри. 3. Щодо виконання Магістерських дисертацій. Обов’язковий розділ для проф. магістрів – Стартап. Про незадовільний стан участі кафедри у «Конкурсі стартапів Sikorsky Challenge».  Введення графіку (раз в місяць) обов’язкових консультацій кожного керівника дипломною роботою (дисертацією) в онлайні. 4. Стан підготовки до Предзахисту дисертаційної роботи Авдєєнко Г.Л. 5.

На кафедрі телекомунікацій відбувся семінар щодо оформлення дисертаційної роботи для магістрів останнього року навчання

Submitted by s.kravchuk on Thu, 09/24/2020 - 14:48

На кафедрі телекомунікацій відбувся семінар щодо оформлення дисертаційної роботи для магістрів останнього року навчання. Від кафедри на запитання магістрів відповідали професори Лисенко О., Романов О., доц. Явіся В. і завідувач кафедри Кравчук С.

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій

Submitted by s.kravchuk on Thu, 09/17/2020 - 14:07

Сьогодні о 14-00 відбулось засідання кафедри телекомунікацій в онлайн-режимі. Головні питання, що розглядались: стан викладення навчальних курсів кафедри на платформу дистанційного навчання І. Сікорського; завдання кураторів груп; призначення відповідального по кафедрі за наукові студентські групи; стан підготовки до зустрічі першокурсників 21 вересня.

Підготовка до поселення та проведення занять першокурсників ТК!

Submitted by s.kravchuk on Mon, 09/14/2020 - 14:40

Відбулось засідання адмінради ІТС під головуванням директора проф. Ільченко М.Ю. Основним питанням, що обговорювалось було: підготовка до поселення і проведення занять студентів 1 курсу 21 вересня; порядок і забезпечення проведення навчального тижня першокурсників, їх знайомства із  кафедрами.

Вітаємо зарахованих до магістратури студентів кафедри телекомунікацій за державним замовленням!

Submitted by s.kravchuk on Sun, 09/13/2020 - 14:11

Зараховані з 21 вересня 2020 до магістратури кафедри телекомунікацій за державним замовленням

Денисенко Наталія Іванівна, Нідченко Ілля Андрійович.

Бондар Олександр Романович, Денисюк Владислав Вікторович, Єфименко Олексій Сергійович, Кочура Марина Юріївна, Литовченко Костянтин Анатолійович, Мар`яненко Анастасія Олексіївна, Москалюк Святослав Олександрович, Педько Андрій Дмитрович, Підпалий Олександр Іванович, Придибайло Артем Миколайович, Раченчук Іван Геннадійович, Турчин Яна Василівна, Хлівний Дмитро Юрійович, Штойко Олександр Олександрович.

Вітаємо Бурлаку Григорія і Дулю Олександра з успішним складанням вступних іспитів і з тим, що Вони рекомендовані до зарахування до аспірантури за державним замовленням!

Submitted by s.kravchuk on Thu, 09/10/2020 - 16:52

Кафедра вітає Бурлаку Григорія (80,95 балів) і Дулю Олександра (81,85 балів) з успішним складанням вступних іспитів і з тим, що Вони рекомендовані до зарахування до аспірантури за державним замовленням!

Молодці!