Участь проф. Романова О.І. в роботі міжнародної конференції в Німеччині на базі університету Anhalt University of Applied Sciences

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 04/23/2020 - 17:51

У березні 2020 р. представник кафедри телекомунікацій  д.т.н. проф. Романов О.І. у складі делегації ІТС взяв участь у 8th International Conference on Applied Innovations in IT. Конференція проходила в Німеччині на базі університету Anhalt University of Applied Sciences. На конференції були представлені доповіді вчених з п'яти країн. Всі учасники конференції виступили з цікавими та змістовними доповідями. Частина доповідей були в дистанційному режимі.

Після закінчення конференції представники ІТС прийняли участь в обговоренні можливих напрямків співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університету Anhalt University of Applied Sciences. Німецьку сторону очолював професор Едуард Сіменс.  Університет Anhalt University of Applied Sciences складається з 7 факультетів. У ньому навчаються близько 8000 учнів, з яких більше 1500 іноземці. Є очна, заочна та дистанційна форми навчання. Технічні спеціальності, паралельно з дипломом бакалавра і магістра, отримують диплом інженера.