Відбулось обговорення подальшого розвитку наукового і міжнародного напрямів кафедри як підрозділу ІТС

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 04/23/2020 - 18:15

22.04.2020 р. була проведена зустріч (вебінар) проректорів В.А. Пасічника і С.І. Сидоренко із директором ІТС М.Ю. Ільченко, заст. директора з наукової роботи С.О. Кравчуком і заст. директора з міжнародних відношень М.А. Скуліш. Основна тема зустрічі: обговорення подальшого розвитку наукового і міжнародного напрямів ІТС в комплексі університету; пропозиції стосовно складових нової програми Європейського Союзу "Горизонт Європа" (2021 - 2027 роки), які визначають наукові і науково-технічні сфери, до яких можуть готуватися проєктні пропозиції від реально діючих наукових груп ІТС.

З метою кращого розуміння принципу за яким можна визначити наявні у ІТС наукових груп запропоновано дотримуватися наступних орієнтирів:

1. Наукова проблемна група – це група науковців, які спільно працюють над вирішенням тієї чи іншої наукової проблеми під керівництвом одного із її членів та спроможні ефективно реалізовувати національні та міжнародні наукові проекти.
  2. Кількість ключових членів групи – до 6-ти осіб,
  3. До складу групи входять: керівник групи, члени групи (НПП, НП, інженери),
  4. Окрім ключових членів наукової групи треба вказати ПІБ аспірантів (PhD), які долучаються до її роботи.
  5. Обмеження:
  • Науковий керівник може очолювати лише одну НГ.
  • Більшість ключових членів групи можуть входити лише до однієї НГ.

Примітка: Не бажано намагатись «розписати» всіх співробітників кафедри по наукових групах. Краще виділити лише тих, хто РЕАЛЬНО і активно працює над науковими проєктами.