Відбулось засідання НТР НДІ телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 06/24/2020 - 14:59

Відбулось засідання НТР НДІ телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

На порядку денному: обговорення інформаційних звітів держбюджетних науково-дослідних робіт за
_І_ квартал 2020 року та їх затвердження.

Доповідачі - керівники та відповідальні виконавці д/б тем:

1. № 2213-Ф «Створення теорії та схемотехнічних рішень немінімально-фазових планарних фільтрів зі змішаними зв’язками для засобів телекомунікації» (О.В.Захаров).

2. № 2120-П «Науково-технічні засади побудови нових систем загоризонтального зв’язку із використанням ретрансляційних аероплатформ та штучних утворень» (С.О. Кравчук).

3. № 2117-П «Технологія побудови динамічних реєстрів електронних інформаційних ресурсів та засобів їх ефективної обробки у датацентрах гетерогенної структури» (Л.С. Глоба,  сумісна з ТЕФ).

4. №2218/2-П «Гетерогенна мережа збору, передачі та обробки інформації для системи розподіленої генерації MicroGrid» (Л.С.Глоба, В.В.Курдеча).

5. №2308-П «Системи зв’язку та управління безпілотних апаратів з підвищеною стійкістю до впливу навмисних та ненавмисних завад», Ільченко М.Ю. (Кайденко М.М.)  (початок НДР з 04.2020 р.)

6. № 2316-П «Інтелектуалізація систем управління високопродуктивними сенсорними мережами на основі використання роботизованих об’єктів та обчислювальної FOG-інфраструктури». Уривський Л.О., Лисенко О.І. (початок НДР з 04.2020 р.)

7. № 0305/55-M «Дослідження системи оцінки рівня наукових досліджень організацій, заснованої на карті знань, яка сама налаштовується, і на графі знань предметної області, якій настроюється». Керівник: Глоба Л.С. Відповідальний виконавець: Новогрудська Р.Л.