Кафедра
Телекомунікацій

Шановні абітурієнти!

Якщо ви добре розбираєтеся в технічних науках і вас цікавлять телекомунікаційні прилади, створення їх програмного забезпечення. Якщо ти хочеш розуміти як працює Bluetooth, Wi-Fi, мобільні мережі, інтернет та інші засоби зв'язку. То ваша дорога прямо в інститут телекомунікаційних систем!

Кафедра телекомунікацій

Це інноваційний науково-навчальний підрозділ одного з найпрестижніших і найбільших технічних університетів Європи - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», якийтретій рік поспіль очолює академічний рейтинг ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна». Вже більш ніж 20 років кафедру очолює український вчений в галузі передачі та обробки інформації - академік НАНУ, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій СРСР, УРСР та України в галузі науки і техніки Ільченко Михайло Юхимович.

Alt

Ільченко Михайло Юхимович

На кафедрі навчають не тільки на «айтішника», а й на «телекомунікаційника», інтегруючи знання інформаційних та телекомунікаційних технологій, тобто, вчать як обробляти інформацію та як її передавати. Навчають систематично, ретельно підбираючи для кожної спеціалізації кафедри (мобільні телекомунікації та апаратно-програмні засоби електронних комунікацій) свій набір курсів, а кожен курс, в свою чергу, складається з найнеобхідніших дисциплін і тем для успішного оволодіння спеціальністю. На всіх курсах поєднуються теоретичні знання з їх практичною апробацією, та значною науково-дослідною роботою кафедри. Для поглибленого вивчення деяких дисциплін використовуються засоби дистанційного навчання в CLOUD і розроблений студентами кафедри сайт за адресою http://dl-cloud.kpi.ua

Зазначимо, що знання та вміння фахівця з ІНЖЕНЕРІЇ ТА ПРОГРАМІВАННЮ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ приблизно наполовину - це інформаційні технології (програмування, налаштування, конфігурація, використання телекомунікаційних систем, обладнання, протоколів зв'язку) і наполовину - знання принципів роботи, вміння проектувати телекомунікаційне обладнання, пристрої та системи. При цьому основними галузями телекомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет, мобільний зв'язок, мережі передачі даних (безпроводові, оптоволоконні і т.д.), супутникові системи зв'язку, цифрове і аналогове телебачення, телефонний зв'язок, електронний банкінг.

Переваги навчання на кафедрі Телекомунікацій - це:

  • багаторівнева підготовка фахівців (бакалавр, магістр, освітньо-науковий);
  • широкий спектр курсів і напрямків;
  • авторські курси кращих викладачів-практиків;
  • практичні навички роботи з CLOUD;
  • більше 20 українських і закордонних компаній-партнерів;
  • сучасне обладнання навчальних аудиторій.

ЧОМУ ТЗ ?

Сфера інформаційних та телекомунікаційних технологій не тільки найбільш необхідна в сучасному світі (та й добре оплачувана!), а й сама по собі є Майбутнім. Як відомо, світом править Інформація, а це говорить про те, що необхідно знати як її отримувати, обробляти і передавати - просто необхідне вміння для сучасної людини. Бути на гребені хвилі передових технологій, створювати нові системи, управляти складними пристроями, створювати віртуальні світи із штучним інтелектом - це доля фахівця з ІНЖЕНЕРІЇ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ. Це – Твій шлях у майбутнє, який з нашою допомогою стане реальним.

Після закінчення навчання ти зможеш відкрити двері таких компаній як таких як Alcatel-Lucent- a Nokia Corporation Company, Ericsson, EPAM, Huaway, Intel, Infopuls, GlobalLogic а також операторами мобільного зв’язку Київстар, Lifecell, Vodafone:

Наш Гуртожиток

Студентський гуртожиток призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів денного відділеня, а також студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Гуртожиток інституту – це не лише місце проживання, але і місце студентського дозвілля. Стало традиційним проведення заходів: «Смачніше може тільки мама», «Мафія», спортивний покер, «Halloween», «День першокурсника» та ін.

Для студентів є кімната для самопідготовки та кімната активу ради студентського самоврядування.

Кафедра Телекомунікацій ІТС готує фахівців за освітньою програмою

Інженерія та програмування інфокомунікацій

Освітня програма "Інженерія та програмування інфокомунікацій" забезпечує фундаментальну теоретичну та прикладну практичну підготовку і спрямована на опанування випускниками спеціальних знань із:

  • конфігурування та організації комп’ютерних мереж, систем мережного каналоутворення та комутації;
  • створення та вдосконалення архітектур, служб та технологій інфокомунікацій; керування та адміністрування інфокомунікаційними мережами;
  • захисту інформації, протидії хакерським атакам, кібербезпеки;
  • програмної інженерії та тестування програмного забезпечення;
  • вивчення та практичне використання мов програмування (С/С++, Java, Python, Goland, Ruby та ін.);
  • практичне використання WEB-програмування для створення сайтів та додатків;
  • практика роботи з базами даних та бізнес-аналізом;
  • програмування мережних застосувань та мобільних пристроїв, програмно-конфігурованих мереж SDN, програмно-орієнтованих інфокомунікаційних пристроїв SDR, програмно-апаратного забезпечення систем та пристроїв інфокомунікацій;
  • розробки систем мультимедіа та віртуальної реальності, хмарних обчислень та GRID-технологій, штучного інтелекту, стільникових мобільних систем 5-го покоління (5G), IoT, M2M/D2D, супутникових та міжпланетарних комунікацій.
  • Бакалаврський рівень забезпечує надбання випускниками компетенцій стосовно: теоретичних та практичних основ побудови й керування/адміністрування інформаційно-телекомунікаційних систем і мереж, та їх апаратно-програмної платформи; загального і спеціалізованого програмування, захисту інформації.

    Магістерський рівень забезпечує надбання компетенцій по створенню апаратно-програмних комплексів рівня приладів, систем, мережі, впровадженню нових інфокомунікаційних технологій у поєднанні із сучасними інноваційними напрямами хмарних обчислень, віртуальної реальності, штучного інтелекту, IoT, 5G.

    Освітньо-науковий рівень забезпечує надбання компетенцій стосовно здійснення наукових досліджень, що дозволяє опанувати організацію наукової діяльності за докторською програмою, математичне моделювання систем та процесів, сучасні тенденції розвитку інфокомунікацій, мистецтво побудови високошвидкісних комунікацій та апаратно-програмних комплексів наступних поколінь, створення інноваційно-наукових стартапів.

    З більш детальною інформацією про кафедру можна ознайомитись на сайті кафедри за адресою:http://tk-its.kpi.ua

    Працевлаштування

    Плідна співпраця з провідними виробниками обладнання інфокомунікацій та розробниками спеціалізованого програмного забезпечення таких як Alcatel-Lucent- a Nokia Corporation Company, Ericsson, EPAM, Huaway, Intel, Infopuls, GlobalLogic а також операторами мобільного зв’язку Київстар, Lifecell, Vodafone дозволяє нашим випускникам бути повністю адаптованими для роботи як в зазначених компаніях, так і компаніях, що займаються створенням інфокомонікацій і підтримкою їх сервісів, програмного забезпечення та антихакерської протидії.

    Наші студенти за кордоном

    Alt

    Роман Рак Навчається у Beihang University ( Peking university of Aeronautics and Astronautics )Навчався в ІТС Живе у Beijing, China

    Alt

    Привітання від Романа та його друзів

    Alt

    Наші студенти у технічному університеті Дрездена і ті хто залишився в Технічному Університеті Дрездена в аспірантурі: Трач Богдан, Алексенко Олексій, Пухкаєв Дмитро

    Alt

    Богдан Довгань Переможець конкурс іноваційних ідей гр. ТЗ-22 Живе у Майамі

    Alt

    Вони Вас чекають

    Alt

    Валуйський Станіслав - випускник 2008 року, нині кандидат технічних наук,доцент кафедри ТК, а також провідний IT бізнес-аналітик в компанії NetCracker.

    ЗАРАХУВАННЯ до ітс

    Зарахування на перший курс Інституту телекомунікаційних систем на КАФЕДРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ відбувається на підставі результатів конкурсного відбору за сертифікатами з української мови та літератури, математики та фізики. З правилами прийому до НТУУ КПІ можна ознайомитись за посиланням.

    В Інституті телекомунікаційних систем щорічно проводяться "Дні відкритих дверей", де всі охочі можуть поспілкуватися з викладачами кафедр ITC, ознайомитися з історією і структурою, особливостями навчального процесу в ITC, оглянути на­вчальні аудиторії, ознайомитися з матеріально-технічною базою лабораторій, щоб скласти повне уявлення про майбутню професію і рівень підготовки до неї.Більше інформації, що тебе цікавить, на нашому сайті http://tk-its.kpi.ua

    Профорієнтаційна робота проводиться і під час вступної компанії на рівні відбіркової комісії ІТС.