Колектив кафедри висловлює глибоку скорботу з приводу смерті професора кафедри Баранова О.А.

Submitted by s.kravchuk on Fri, 05/03/2024 - 13:41

Колектив кафедри телекомунікацій Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем висловлює глибоку скорботу з приводу смерті професора кафедри Баранова Олександра Андрійовича!

Видатний український вчений, талановитий педагог, заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор, експерт з питань інформаційного права та безпеки, лауреат премії імені Ярослава Мудрого, керівника Наукового центру цифрової трансформації і права ДНУ ІІБП НАПрН України пішов з життя на 73-му році.

Олександр Андрійович був взірцем наполегливості і працьовитості для своїх колег, він пройшов гідний поваги трудовий шлях. Як досвідчений державний діяч, вчений та здібний організатор, він об’єднав навколо себе провідних фахівців в інформаційній, технічній і правовій сфері. Його неоціненний вклад у започаткування процесів інформатизації та розвиток правової науки у сфері захисту даних, цифрової трансформації та інших актуальних питань формування інформаційного суспільства в Україні є надзвичайно значущим.

Життєвий шлях Баранова Олександра Андрійовича є еталоном для кожного науковця у питаннях духовного та професійного зростання, вірного служіння Україні, ідеям верховенства права, справедливості та поваги до людини.

Світла пам'ять талановитому вченому Баранову Олександру Андрійовичу! Колектив кафедри та всього Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу втрати близької людини та видатного вченого!