Шановний АБІТУРІЄНТЕ, на кафедрі ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ по спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка" очікують саме на ТЕБЕ!

ВСТУП 2023 До уваги абітурієнтів!
Кафедра проводить набір на освітню програму
«Інженерія та програмування інфокомунікацій»

виступ

ПРОГРАМА візиту експертної групи під час проведення у віддаленому (дистанційному) режимі акредитаційної експертизи освітніх програм «Інформаційно-комунікаційні технології» (ID у ЄДЕБО 7066, справа № 0862/АС-23) та «Інженерія та програмування інфокомунікацій» (ID у ЄДЕБО 28671, справа № 0863/АС-23) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

ВІДОМОСТІ про самооцінювання освітньої програми «Інженерія та програмування інфокомунікацій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «172 Телекомунікації та радіотехніка»

Акредитація. Відкрита зустріч з ЕГ:  ID 28671, ID 7066 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», ОП «Інформаційно-комунікаційні технології», ОП «Інженерія та програмування інфокомунікацій» Час: 12 квітня, 2023, 17:30 Підключитись до конференції Zoom: https://us05web.zoom.us/j/89702089465?pwd=RzFFNkZEc1RNNUt4RTViWGNBSmQzdz09 Ідентифікатор конференції: 897 0208 9465    Код доступу: 2023


Шановні колеги та студенти кафедри телекомунікацій, зараз важко і тривожно, йде війна, вирішується доля нашої країни і наших сімей, тримаймося, перемога буде за нами, Слава Україні !

КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського є провідною у підготовці фахівців за освітньою програмою: "ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ" - поєднання знань програмування і функціонування приладів та систем.

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, не дивлячись на пандемію, складність онлайн-навчання, ВИ зуміли вчасно скласти зимову сесію 2021/2022 і бути кращими.

Молодці, ми пишаємося Вами!

магістри 2022

Вітаємо з перемогою у мистецькому конкурсі "Таланти - КПІ" Муху Валерію – група ТЗ-12

 

Вітаємо наукових магістрів кафедри з успішним захистом

   

                            Кафедра телекомунікацій вітає своїх першокурсників !!!

Шановні відвідувачі сайту кафедри телекомунікацій, просимо взяти участь у громадському обговоренні освітньої програми «ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ» першого, другого та третього рівнів вищої освіти, які розміщені за посиланням https://tk-its.kpi.ua/uk/node/55. Ваші зауавження та пропозиції просимо надсилати на адресу TK-ITS@KPI.UA або telegram https://t.me/kafedraTK

Кафедра  телекомунікацій займає найвищі позиції у рейтингу університету, зокрема, за рейтингами науково-педагогічних працівників, науково-інноваційної діяльності, індексом творчих досягнень студентів, активності міжнародної діяльності.

НАШІ  ПЕРЕВАГИ:

Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення та інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Інфопульс, Укртелеком, Київстар, Lizard Soft та інш.

 

1

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ukrainian