Шановний АБІТУРІЄНТЕ! Ми чекаємо саме ТЕБЕ на КАФЕДРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

ВСТУП 2021

КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського є провідною у підготовці фахівців за освітньою програмою: "ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ" - поєднання знань програмування і функціонування приладів та систем.


Науковий керівник кафедри - академік НАНУ, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій СРСР, УРСР та України в галузі науки і техніки Ільченко Михайло Юхимович.

Завідувач кафедри - доктор технічних наук, професор, почесний зв'язківець України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії ім. Глушкова В.М. НАН України, член Академії Інженерних Наук України Кравчук Сергій Олександрович.

Ми щиро вдячні Вам - наші першокурсники, що обрали кафедру телекомунікацій ІТС КПІ ім. І. Сікорського (групи ТЗ-01 і ТЗ-02)

Кафедра  телекомунікацій займає найвищі позиції у рейтингу університету, зокрема, за рейтингами науково-педагогічних працівників, науково-інноваційної діяльності, індексом творчих досягнень студентів, активності міжнародної діяльності.

НАШІ  ПЕРЕВАГИ:

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З УРАХУВАННЯМ ПОТРЕБ БІЗНЕСУ

КОМБІНОВАНЕ ОНЛАЙН / ОФ-ЛАЙН НАВЧАННЯ З ОФІЦІЙНИМ ДИПЛОМОМ ПРО ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ

ІНТЕГРАЦІЯ З НАЙКРАЩИМИ СВІТОВИМИ ОСВІТНІМИ ПРАКТИКАМИ

КРАЩІ ЛЕКТОРИ - ПРЕДСТАВНИКИ БІЗНЕСУ ТА НАУКИ

 

Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення та інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Інфопульс, Укртелеком, Київстар, Lizard Soft та інш.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ukrainian