Вступникам

КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського готує фахівців за освітньою програмою:

ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ

Переваги навчання на кафедрі Телекомуніка​цій - це:

• багаторівнева підготовка фахівців (бакалавр, магістр, освітньо-науковий);
  • широкий спектр курсів і напрямків;
  • авторські курси кращих викладачів-практиків;
  • тестування і сертифікація;
  • більше 20 українських і закордонних компаній-партнерів;
  • сучасне обладнання навчально-наукових аудиторій.

ХТО ТУТ ВИКЛАДАЄ?

Ми, викладачі-науковці, професіонали в різних областях інформаційних та телекомунікаційних технологій: програмісти, тестувальники, адміністратори, системні аналітики, розробники та експлуатаційники телекомунікаційного обладнання та систем, серед яких: 6 професорів, 11 доцентів, 7 старших викладачів, 13 лауреатів Державних премій в галузі науки і техніки.кафедрі 25 років
  Ми працюємо над значними і цікавими проектами, поєднуючи працю в відомих інформаційно-телекомунікаційних компаніях України, операторів мобільного зв’язку, проектних організаціях.
  Ми приходимо сюди, щоб ділитися своїми знаннями та своїм досвідом, щоб розповісти Вам про найсучасніші технології в світі інформаційних та телекомунікаційних технологій, про те, чого Ви не прочитаєте в підручниках і не вивчите самостійно.
  Ми орієнтовані на високі результати наших випускників, тому програми дисциплін складені на базі актуальних знань і технологій.
  Ми розповімо Вам, як ми робимо інформаційний світ досконаліше, і навчимо Вас тому, як це робити.

НАВІЩО ЦЕ ВАМ?

Сфера інформаційних та телекомунікаційних технологій не тільки найбільш необхідна в сучасному світі (та й добре оплачувана!), а й сама по собі є Майбутнім. Як відомо, світом править Інформація, а це говорить про те, що необхідно знати як її отримувати, обробляти і передавати. Це просто необхідне вміння для сучасної людини. Бути на гребені хвилі передових технологій, створювати нові системи, управляти складними пристроями, створювати віртуальні світи із штучним інтелектом - це доля фахівця нашої сфери інфокомунікацій. Це – Ваш шлях у майбутнє, який з нашою допомогою стане реальним.

ЯК ЦЕ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ?

У спеціально обладнаних аудиторіях, оснащених сучасними комп'ютерами, ліцензійним програмним забезпеченням, найсучаснішим телекомунікаційним обладнанням відомих світових брендів Ви будете слухати лекції, обговорювати цікаві теми, виконувати велику кількість практичних завдань, створювати власні проекти, які потім не соромно буде показати Вашому майбутньому роботодавцю.
Студенти мають можливість навчатися за програмою подвійної магістратури з отриманням відповідного диплома за кордоном. Також в перервах між заняттями в нас вирує те, що називають «студентське життя»!

ЩО З ЦЬОГО ВИЙДЕ?

Після проходження навчання за обраною спеціалізацією з Вас вийде фахівець, який без зусиль зможе знайти роботу в сфері інфотелекомунікацій. Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення і інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Укртелеком, Київстар та інш. Ось тільки вакансій на ринку праці в сфері інфокомунікацій набагато більше ніж претендентів, так що вибирати де працювати тепер будете ВИ!

Вчіться, і знання зроблять вас вільними!