Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Кафедра телекомунікацій готує фахівців за

СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 172: ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА  (ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 17: ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ)

за освітньою програмою:

ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ

1-й рівень вищої освіти: БАКАЛАВР - 3 роки 10 місяців (денна форма навчання)

КАТАЛОГ ВСТУПНИКА НА 1-й КУРС

Якщо Ви маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Ваше навчання в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського буде тривати 4 роки. За результатами навчання Ви отримаєте диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному (другому) рівні вищої освіти – у магістратурі.

Бакалавр – перший рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула повну вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

ІНСТРУКЦІЯ З ЕЛЕКТРОННОГО ВСТУПУ

ІНФОРМАЦІЯ  АБІТУРІЄНТУ-2021

• Безкоштовне навчання

Максимальний обсяг державного  замовлення  на І курс  ІТС складає 180 бюджетних місць для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти.

• Стипендія

Наші студенти І курсу (бюджетні місця) отримають стипендію у відповідності до умов її нарахування (Постанова КМУ 1050 від 28.12.2016 р.).

• Військова кафедра з ІІІ курсу

Починаючи з третього курсу студенти стаціонару можуть вступити на навчання до військової кафедри КПІ ім. Ігоря Сікорського та, при її успішному закінченні, їм присвоюється військове звання офіцера запасу ЗС України. Відстрочка від призову в армію до закінчення навчання студентам стаціонару.

• Міжнародні програми обміну та співпраці

Реально навчатися/стажуватися за кордоном, отримати другий диплом та розширити свої можливості за програмою «Еразмус+» та ін.

• Гуртожиток

Надається усім іногороднім студентам з оплатою орієнтовно від 569 грн на місяць. Можлива субсидія (https://studprofkom.kpi.ua/studmistechko/ ).

• Студентське дозвілля

Спортивні секції та клуби різного спрямування, відпочинок та туризм; культурно-інтелектуальні заходи та фестивалі.

• Подання документів

Вступники на 1-й курс (бакалаврат) на денну форму, крім категорій за квотами (пільгових), подають заяви тільки в електронній формі крім визначених випадків (“Правилах прийому…”, п.5). Вступники можуть подати до 5-ти заяв до ЗВО України, на яких передбачено прийом за державні кошти, та визначити їх пріоритетність.
Кількість подання заяв на контракт - 30.

Особливості вступної кампанії 2021

1. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років з української мови, математики, фізики або іноземної мови, або хімії, або біології, або географії, або історії України. У разі, коли конкурсним предметом визначена іноземна мова, вступник має право подавати  сертифікат з оцінкою з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.
  2. Спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка” входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим або другим пріоритетом конкурсний бал множиться на 1.02. Враховується сільський коефіцієнт (в цьому випадку конкурсний бал множиться на 1.05).
  3. Конкурсний бал можна розрахувати онлайн тут:

Калькулятор конкурсного бала вступника

З детальним поясненням розрахунку КБ можна ознайомитись у “Правилах прийому…”, п.6

Перелік сертифікатів ЗНО

Спеціальності ОС бакалавра Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань, творчих конкурсів) Вага предметів сертифікату ЗНО (К1, К2, К3) Вага свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти (К4) Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗНО (К5) Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотою
Код Назва
172 Телекомунікації та радіотехніка 1. Українська мова  0,28 0 0,02 125
2. Математика 0,5
3. Фізика або Іноземна мова , або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України 0,2

Детальніше про процедуру подання заяв

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ТА ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Етапи вступної кампанії

(вступники на основі повної загальної середньої освіти)

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів 01 липня 2021 року