Новини студжиття

Студенти групи ТЗ-01 кафедри телекомунікацій, що вже здали сесію, 22.06.21 зібрались на кафедрі вперше за довгий "онлайн" навчальний рік

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 06/23/2021 - 15:02

Група студентів групи ТЗ-01 кафедри телекомунікацій (на чолі із старостою), що вже здали сесію, 22.06.21 зібрались на кафедрі вперше за довгий "онлайн" віртуальний навчальний рік. Вітаємо наших студентів, що склали сесію і підбадьорюємо тих, хто ще її завершує. Наснаги, удачі і вправності!

Вітаємо зі святом вишиванки!!!

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 05/20/2021 - 12:24

Ідея проведення свята виникла в Чернівецькому національному університеті навесні 2006 року. Один зі студентів Ігор Житарюк прийшов на пари в вишиванці, яка тоді була не дуже популярним одягом на щодень. Студентка Леся Воронюк запропонувала всім в університеті прийти у вишитих сорочках.

На першу таку акцію зібралося не більше 10 студентів. Тому згодом зупинилися саме на третьому четвергу травня. Відтоді День вишиванки еволюціонував з невеликої студентської акції в глобальний міжнародний рух для українців по всьому світу.

Вітаємо студента кафедри ТК Глєба Мікляєва та його наукового керівника професора Романова О.І.

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 03/13/2021 - 11:47

11 березня відбулося урочисте вручення нагород випускникам відділення технічних наук Київської МАН – переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, вже студентам. Бронзову медаль та диплом третього ступеню отримав студент нашої кафедри телекомунікацій ГЛЄБ МІКЛЯЄВ, випускник Природничо-наукового ліцею N145.

 

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, так тримати!!!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 02/17/2021 - 16:32

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, не дивлячись на пандемію, складність онлайн-навчання, ВИ зуміли бути кращими. Молодці, ми пишаємося Вами.

 

Група

Студенти відмінники навчання

1 курс

ТЗ-01

Гудзь Владислав

Вітання нашим студентам, що прийняли участь в І турі Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. І. Сікорського

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 02/11/2021 - 08:48

В середу 20 січня відбувся І тур Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020/2021. В олімпіаді брало участь 317 студентів КПІ і з них 8 з ІТС.

Кращі результати серед студентів ІТС показали студенти нашої кафедри телекомунікацій гр. ТЗ-01:

Олександр КУХТІЙ  і  Олег ПЛЕСКАЧ.

Кафедра вітає кращих та усіх студентів кафедри, що прийняли участь в Олімпіаді, МОЛОДЦІ !!!

Розширене засідання кафедри телекомунікацій щодо представлення до захисту дисертаційної роботи Романюка Антнона

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 02/10/2021 - 09:07

Сьогодні об 15-00 відбудеться розгляд результатів наукових досліджень та матеріалів дисертаційної роботи аспіранта кафедри телекомунікацій Романюка Антона Валерійовича на тему: «Методи збору даних моніторингу телекомунікаційними аероплатформами в безпровідних сенсорних мережах», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.12.02 – телекомунікаційні  системи та мережі. Науковий керівник – професор кафедри телекомунікацій, д.т.н., проф. Лисенко О.І.

Вітання з Днем студента!

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 11/17/2020 - 10:10

Шановні студенти кафедри телекомунікацій!

Вітаю з Днем студента, зі святом Ваших мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства. Нехай студентська молодість принесе вам багато вірних друзів, цікавих ідей, виконання найбільших бажань.

Нехай здобуті знання і Ваш ентузіазм приведуть до омріяної професії! Бажаю всім домогтися того, до чого кожен з вас прагне!

Завідувач кафедри ТК Сергій Кравчук

Вітаємо нашого студента гр. ТЗ-01 Глєба Мікляєва з перемогою у Фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 11/10/2020 - 06:45

Фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020

Вітаємо студента першого курсу ІТС (група ТЗ-01) Глєба Олеговича Мікляєва та керівника його проєкту д.т.н, професора Олександра Івановича Романова з високими досягненнями науково-дослідницької роботіи яка зайняла третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020.

Цей Конкурс проводиться у три етапи:

- І етап – районний;

- II етап – обласний;

- III етап – Всеукраїнський (фінальний) – у м. Київ.