Новини студжиття

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, так тримати!!!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 02/17/2021 - 16:32

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, не дивлячись на пандемію, складність онлайн-навчання, ВИ зуміли бути кращими. Молодці, ми пишаємося Вами.

 

Група

Студенти відмінники навчання

1 курс

ТЗ-01

Гудзь Владислав

Вітання нашим студентам, що прийняли участь в І турі Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. І. Сікорського

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 02/11/2021 - 08:48

В середу 20 січня відбувся І тур Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020/2021. В олімпіаді брало участь 317 студентів КПІ і з них 8 з ІТС.

Кращі результати серед студентів ІТС показали студенти нашої кафедри телекомунікацій гр. ТЗ-01:

Олександр КУХТІЙ  і  Олег ПЛЕСКАЧ.

Кафедра вітає кращих та усіх студентів кафедри, що прийняли участь в Олімпіаді, МОЛОДЦІ !!!

Розширене засідання кафедри телекомунікацій щодо представлення до захисту дисертаційної роботи Романюка Антнона

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 02/10/2021 - 09:07

Сьогодні об 15-00 відбудеться розгляд результатів наукових досліджень та матеріалів дисертаційної роботи аспіранта кафедри телекомунікацій Романюка Антона Валерійовича на тему: «Методи збору даних моніторингу телекомунікаційними аероплатформами в безпровідних сенсорних мережах», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.12.02 – телекомунікаційні  системи та мережі. Науковий керівник – професор кафедри телекомунікацій, д.т.н., проф. Лисенко О.І.

Вітання з Днем студента!

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 11/17/2020 - 10:10

Шановні студенти кафедри телекомунікацій!

Вітаю з Днем студента, зі святом Ваших мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства. Нехай студентська молодість принесе вам багато вірних друзів, цікавих ідей, виконання найбільших бажань.

Нехай здобуті знання і Ваш ентузіазм приведуть до омріяної професії! Бажаю всім домогтися того, до чого кожен з вас прагне!

Завідувач кафедри ТК Сергій Кравчук

Вітаємо нашого студента гр. ТЗ-01 Глєба Мікляєва з перемогою у Фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 11/10/2020 - 06:45

Фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020

Вітаємо студента першого курсу ІТС (група ТЗ-01) Глєба Олеговича Мікляєва та керівника його проєкту д.т.н, професора Олександра Івановича Романова з високими досягненнями науково-дослідницької роботіи яка зайняла третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020.

Цей Конкурс проводиться у три етапи:

- І етап – районний;

- II етап – обласний;

- III етап – Всеукраїнський (фінальний) – у м. Київ.

Від кафедри телекомунікацій ~ще раз подяка, що обрали нас. Ви найкращі, ми Вами пишаємось!

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 09/25/2020 - 09:30

Дуже швидко пройшов очний тиждень навчання для першачків. Але наші студенти вже встигли познайомитися (старші колеги допомогли в цьому) один з одним, хоч трошки побути в стінах КПІ. Це дуже важливо так, як студентські роки – особлива пора. Пора дорослішання, набуття досвіду, самовизначення і, звісно, романтики. Це пошуки себе у цьому світі й шляху, яким вони будуть йти упродовж життя. А також це перші самостійно ухвалені рішення. Ці перші дні Вам запам'ятаються назавжди.

Вітаємо усіх першокурсників зі вступом до кафедри телекомунікацій Київської політехніки!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 09/16/2020 - 14:57

Вітаємо усіх першокурсників зі вступом до Київської політехніки!

1-го вересня - це увертюра до всього навчального року і його перший святковий дзвінок. Це самий довгоочікуваний день для ще вчорашніх абітурієнтів, хто вже студентом вперше переступить університетський поріг Київської політехніки. Це - свято першокурсників, що вступають в абсолютно нове життя. Тому цей день для них найбільш хвилюючий і запам'ятовується. Це свято і для тих, хто зробить черговий крок по довгій, але цікавою, повною відкриттів дорозі знань!

Про гуртожиток

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 07/21/2020 - 15:32

Додатково до нашої рубрики "Про гуртожиток", в якому проживають студенти кафедри і ІТС:
традиційно студенти обирають Голову студ. Ради гуртожитку, який зі своєю командою організує:
день гуртожитку №12, день першокурсника, день Св. Валентина, конкурси на кращу кімнату, підготовку для конкурсів міс ІТС и містер ІТС, а також різні спортивні ігри.