Новини студжиття

Участь в програмі "Насіння для майбутнього"

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 11/27/2023 - 16:06

У межах програми "Насіння для майбутнього" (Seeds for the Future), яка завершилася 13 листопада 2023 р., всі учасники отримали якісні знання у сфері ІКТ, взяли участь у майстер-класах із лідерства, працевлаштування, підприємництва, сталого розвитку й ознайомилися з галузевими тенденціями у сферах телекомунікацій, цифрової трансформації, штучного інтелекту, енергетики, інновацій тощо. Після завершення навчальної частини від провідних українських і міжнародних експертів галузі ІКТ студенти були поділені на три команди по сім учасників.

Кафедра Телекомунікацій вітає призерів відкритого загально-університетського конкурсу презентацій "Мій факультет в історії КПІ"

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 06/08/2023 - 12:09

Конкурс презентацій, на якому студентство представляло свої факультети та інститути. Конкурс присвячений 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського.

▫️ Призери у категорії "Студентське життя факультету":
🥇 І місце:
   •   Артем Гнинюк, Денис Омельчук, Владислав Ярмоленко, НН ІТС, ТЗ-22.

🥉 ІІІ місце:
   •  Владислав Нечай, НН ІТС, гр. ТЗ-21

Вітаємо Мацюк Еліну з призовим місцем щорічного мистецького конкурсу "Таланти - КПІ"

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 05/10/2023 - 09:36

ВІТАЄМО! 🎉💐За підсумками щорічного мистецького конкурсу "Таланти - КПІ" - 2023, присвяченого 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського  визначено переможців. Загалом у конкурсі взяли участь 95 учасників, які представили 494 роботи. На підставі онлайн голосування, переможцем було визнано з числа студентів кафедри Телекомунікацій у номінації Фотографія -  ІІІ місце Мацюк Еліна, 4 курс, гр. ТЗ-91!

Вітаємо, Антона Стельника, ТЗ-12, що виграв конкурс в Силезький університет за програмою Еразмус+

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 07/30/2022 - 10:43

Студент Антон Стельник, ТЗ-12 виграв конкурс в Силезький університет за програмою Еразмус+!

Конкурс відбувся 30.07.22 в КПІ під керівництвом начальника відділу академічної мобільності Демиденко О. П. Місце навчання Силезський університет в Катовіцах, республіка Польща.

Вітаємо студентів та членів комісії із успішним завершенням атестаційного екзамену

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 06/24/2022 - 10:16

Вітаємо з успішною здачею комплексного атестаційного екзамену четверту десятку бакалаврів кафедри телекомунікацій!

Вітаємо наших бакалаврів з успішною здачею комплексного атестаційного екзамену

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 06/23/2022 - 11:53

Вітаємо з успішною здачею комплексного атестаційного екзамену першу десятку бакалаврів кафедри телекомунікацій!

Киливник Іван Ігорович

Іщенко Юрій Ярославович

Грищук Володимир Тарасович

Комар Єлизавета Вікторівна

Вітаємо бакалаврів кафедри телекомунікацій з успішною здачею екзамену

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 06/22/2022 - 10:19

Вітаємо бакалаврів (2-га група) кафедри телекомунікацій з успішною здачею екзамену

Івженко Євгенія Ігорівна

Кирилюк Катерина Павлівна

Клочан Марк Олександрович

Вигівський Максим Сергійович

Денисенко Максим Сергійович

Вітаємо з успішною здачею комплексного атестаційного екзамену!

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 06/21/2022 - 13:44

Вітаємо з днем вишиванки!

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 05/20/2022 - 08:26

Вітаємо з цим чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.