Подвійний диплом. Єдина магістерська програма

У рамках Європейської програми магістратури Distributed Systems Engineering, Інститут телекомунікаційних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  та факультет Інформатики Технічного університету м. Дрездена (ТУД) пропонують єдину міжнародну програму «Інженерія розподілених систем».

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського мають можливість навчатися по програмам магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у поєднанні з програмою магістратури ТУД «Інженерія розподілених систем» (Distributed Systems Engineering) для отримання другої вищої освіти. Формування та підготовка груп студентів починається з другого року їх навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського за результатами завершення першого року навчання.