Вступ на 5 курс

Кафедра телекомунікацій готує фахівців за

СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 172: ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА

(ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 17: ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ)

за освітньою програмою:

ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ

2-й рівень вищої освіти:

• Магістр за освітньо-науковою програмою - 1 рік 9 місяців
  • Магістр за освітньо-професійною програмою - 1 рік 4 місяці

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ), а для цього — зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 3 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результати ЄВІ 2020 та 2021 років.

При зміні фаху після одержання диплому бакалавра додаткове вступне випробовування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов'язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронним способом. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб - максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 22 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня по 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Покрокова Інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

>Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

>Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

>Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році