Навчальний процес

Вітаємо студентів 4-го курсу кафедри телекомунікацій з успішним захистом бакалаврських робіт!

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 06/19/2021 - 16:43

В період з 15.06 по 18.06 проходив захист дипломних робіт бакалаврів кафедри телекомунікацій груп ТЗ71, ТЗ72 і ТМ71. Усі роботи були оцінені приймальною комісію тільки на добре, дуже добре і відмінно. Вітаємо усіх студентів з успішним захистом. Роботи відрізнялись високим рівнем, різноманітністю темкатики: від фільтрів і мікроантен до систем і мереж сенсорних, стільникових та супутникових телекомунікацій.  

Вітання членів кафедри та усіх студентів кафедри з 28 річницею заснування кафедри телекомунікацій!

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 06/08/2021 - 15:21

7.06.21 - день, в який 28 років тому була заснована кафедри телекомунікацій! Вітаємо усіх членів кафедри, її студентів і випускників!

Відбувся успішний захист наукових магістрів кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 05/19/2021 - 15:47

Сьогодні 19 травня 2021 року об 11-00 відбувся успішний захист наукових магістрів кафедри телекомунікацій: Атаманчук Микола Вікторович і Осинський Антон Костянтинович.

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 04/23/2021 - 15:51

22 квітня відбулось засідання кафедри телекомунікацій. В порядку денному засідання розглядались наступні питання: аналіз результатів 1-ї атестації; про вимоги до порядку заповнення розділу «Поточний контроль» в Кампусі; про особливості складання Силабусів та РСО; про особливості проведення Практики студентами 4-го курсу та про формулювання індивідуальних завдань керівниками бакалаврських робіт; результати перевірки проведення онлайн занять.

Для науково-педагогічних працівників затверджено професійний стандарт

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 04/23/2021 - 08:40

Затверджено професійний стандарт на групу професій "Викладачі закладів вищої освіти" Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 23.03.2021 № 610 . Стандарт підготовлено  представниками Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, закладів вищої освіти та міжнародного експертного середовища. Експертиза проєкту документа була здійснена фахівцями Британської Ради в Україні (British Council).

На кафедрі телекомунікацій започаткований новий курс з розробки програмного забезпечення на мові програмування Java при підтримці спеціалістів компанії Infopulse Ukraine

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 04/21/2021 - 10:31

На кафедрі ТК належну увагу приділяють конструктивній співпраці з кращими компаніями ІТ та телеком галузі, оскільки для формування конкурентоспроможної інноваційної економіки таке співробітництво, не зважаючи на його специфічність, є базовим визначальним фактором для підготовки майбутніх спеціалістів.

У поточному семестрі на кафедрі телекомунікацій для студентів 3-го курсу започаткований новий курс з розробки програмного забезпечення на мові програмування Java. До постановки і проведення курсу активно долучилися спеціалісти компанії

Проведено онлайн-лекцію для студентів 5 курсу від випускника ІТС Павла Липисивицького на тему "Стартап проекти в інфокомунікаціях"

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 04/07/2021 - 08:57

6 квітня було проведено онлайн-лекцію для студентів 5 курсу кафедри ТК від випускника ІТС Павла Липисивицького на тему "Стартап проекти в інфокомунікаціях".

П. Липисивицький - директор по розвитку бізнесу та співзасновник стартапу Comin, який в 2020 році увійшов в ТОП-20 стартапів України.

Ця подія є дуже корисною для студентів, які зараз працюють над магістерською дисертацією і особливо для тих, хто планує брати участь в Sikorsky Challenge КПІ.