Шановний АБІТУРІЄНТЕ, на кафедрі ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ по спеціальності 172 "Електронні комунікації та радіотехніка" очікують саме на ТЕБЕ!

ВСТУП 2024 До уваги абітурієнтів!
Кафедра проводить набір на освітню програму
«Інженерія та програмування інфокомунікацій»

виступ

КАРТА  ТА  АДРЕСИ  УКРИТТІВ 

Шановні колеги та студенти кафедри телекомунікацій, зараз важко і тривожно, йде війна, вирішується доля нашої країни і наших сімей, тримаймося, перемога буде за нами, Слава Україні !


Шановні колеги, доводимо Вам інформацію:

Наказом МОН № 206-к-24 від 18.07.24 «Про призначення на посаду ректора»

з 19.07.24 ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського призначено

МЕЛЬНИЧЕНКО Анатолія Анатолійовича.

Вітаємо нового ректора і бажаємо йому наснаги на подальшу розбудову нашого університету.


КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського є провідною у підготовці фахівців за освітньою програмою: "ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ" - поєднання знань програмування і функціонування приладів та систем.

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, не дивлячись на  складність онлайн-навчання, ВИ зуміли вчасно скласти зимову сесію 2023/2024 і бути кращими.

Молодці, ми пишаємося Вами!

баколаври 2024

Бакалаври 2024

2024_магістри

Магістри 2024

 

Вітаємо з перемогою у мистецькому конкурсі "Таланти - КПІ" Муху Валерію – група ТЗ-12

 

Вітаємо наукових магістрів кафедри з успішним захистом

   

                            Кафедра телекомунікацій вітає своїх першокурсників !!!

Шановні відвідувачі сайту кафедри телекомунікацій, просимо взяти участь у громадському обговоренні освітньої програми «ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ» першого, другого та третього рівнів вищої освіти, які розміщені за посиланням https://tk-its.kpi.ua/uk/node/55. Ваші зауавження та пропозиції просимо надсилати на адресу TK-ITS@KPI.UA або telegram https://t.me/kafedraTK

Кафедра  телекомунікацій займає найвищі позиції у рейтингу університету, зокрема, за рейтингами науково-педагогічних працівників, науково-інноваційної діяльності, індексом творчих досягнень студентів, активності міжнародної діяльності.

НАШІ  ПЕРЕВАГИ:

Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення та інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Інфопульс, Укртелеком, Київстар, Lizard Soft та інш.

 

1магістри 2022

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ukrainian