Навчальний процес

Інформаційне повідомлення з міста Барі, Італія

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 03/01/2023 - 09:51

Дорогі колеги. У цей складний для України час усе європейське співтовариство надають нам підтримку. По всій Європі пройшли маніфестації на знак підтримки нашої країни. В Італії у місті Барі пройшли маніфестації, присвячені річниці повномасштабного вторгнення терористичної Росії на територію України. Політика тероризму, яку демонструє сьогодні Росія, знайшла засудження у серцях усього прогресивного людства. На мітингах пролунали слова підтримки України та його героїчного народу.

Подяка від університету членам кафедри

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 01/05/2023 - 10:59

За ініціативу та наполегливість, вагомий особистий внесок у профорієнтаційну роботу, високий професіоналізм у підготовці кваліфікованих фахівців та підтримку іміджу КПІ ім. Ігоря Сікорського 

ПОДЯКОЮ ректора університету нагороджені члени кафедри телекомунікацій

Сергій Кравчук,

Валерій Явіся і

Вітання з Новим роком 2023 - роком нашої перемоги!

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 01/03/2023 - 08:58

Кафедра Телекомунікацій вітає всіх наших викладачів та допоміжний персонал з різдвяно-новорічними святами! Дякуємо всім за співпрацю та підтримку! Разом ми проживаємо цей складний рік, зі стійкістю долаємо виклики воєнного часу та впевнено йдемо вперед, щоб наблизити нашу країну до Перемоги.

Попереду перемога та відновлення країни, але обʼєднуючись, єдиним колективом ми впевнено дивимось в 2023 рік.

Нехай в новому році наш Прапор майорить над всією Україною!

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 10/28/2022 - 12:21

Сьогодні в 14-00 відбулось засідання кафедри телекомунікацій в онлайн режимі. На засіданні були обговорені настуані питання.

Проведення навчання в умовах регулярніх відключень електроенергії.

Щодо святкування 125 річчя КПІ та 30-річчя кафедри телекомунікацій

Результати Самоаналізу кафедри.

Суддя найбільшого ІТ-змагання в Європі DEV Challenge

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 09/27/2022 - 09:50

Суддею найбільшого ІТ-змагання в Європі DEV Challenge став наш викладач:

Олексій Остапов — QA Test Lead з більш ніж 15-річним досвідом тестування програмного забезпечення. 8 років проводить тренінги з QA, розробки програмного забезпечення та автоматизації.
Зараз Олексій працює в Infopulse — міжнародній компанії з розробки програмного забезпечення, і має досвід роботи в різних проектах: телекомунікаційні веб-рішення, програмне забезпечення для управління банківськими ризиками, спеціальне програмне забезпечення для безпеки та охорона здоров'я.

Перше засідання кафедри телекомунікацій в цьому навчальному році

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 09/14/2022 - 13:33

Сьогодні о 15-00 відбулось перше засідання кафедри телекомунікацій в цьому навчальному році. Розглянуто: особливості організації нового навчального року та вимоги до викладачів кафедри; акредитаційні питання;  звітування аспірантів кафедри та рекомендація навчальних посібників.

Розпочалась підготовка кафедри телекомунікацій до свого 30-річчя у наступному році!!!!! Чекаємо на пропозиції до святкування цієї дати!!!!!