Лідер в сфері інфокомунікацій

Науковий керівник кафедри - академік НАНУ, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій СРСР, УРСР та України в галузі науки і техніки Ільченко Михайло Юхимович.
Виконуючий обов'язки завідувача кафедри - доцент, кандидат технічних наук, Явіся Валерій Сергійович.
Вчений секретар кафедри - старший викладач Петрова Валентина Миколаївна.
Адреса: м. Київ, пров. Індустріальний 2, корп.№30 "Інститут телекомунікаційних систем", ауд. 409
телефон  380 44 204 81 97
електронна пошта: tk-its@kpi.ua

 

КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського найкраща у підготовці фахівців за освітньою програмою: "Інженерія та програмування інфокомунікацій"

Переваги навчання на кафедрі Телекомуніка​цій - це:

  • багаторівнева підготовка фахівців (бакалавр, магістр, доктор філософії);
  • широкий спектр курсів і напрямків підготовки;
  • авторські курси кращих викладачів-практиків та представників провідних компаній інформаційно-телекомунікаційного профілю;
  • тестування і сертифікація;
  • більше 20 українських і закордонних компаній-партнерів;
  • найсучасніше обладнання навчально-наукових аудиторій;

Кафедра  телекомунікацій займає найвищі позиції у рейтингу університету, зокрема, за рейтингами науково-педагогічних працівників, науково-інноваційної діяльності, індексом творчих досягнень студентів, активності міжнародної діяльності.

Після проходження (і в процесі) навчання студенти без зусиль знаходять роботу в сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій. Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення та інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Інфопульс, Укртелеком, Київстар та інш.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ukrainian