Вийшов наказ "Про посилення заходів з безпеки в КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 03/28/2024 - 17:06

Прошу всіх співробітників ознайомитись із

Наказом "Про посилення заходів з безпеки в КПІ ім. Ігоря Сікорського"

У зв’язку з підвищеною небезпекою ракетних атак на об’єкти цивільної інфраструктури міста Києва із застосуванням озброєння з найкоротшим часом підльоту, загрозою проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп противника та відповідно до рішення невідкладного засідання Ради оборони міста Києва щодо забезпечення безпеки в столиці (протокол № 4 від 28.03.2024 додається) НАКАЗУЮ: 1.

Отримано Сетрифікат про акредитацію ОПП магістерського рівня

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 01/17/2024 - 15:38

Вітаємо кафедру телекомунікацій з отриманням сертифікату про акредитацію ОПП 2го (магістерського) рівня вищої освіти "Інженерія та програмування інфокомунікацій" !

Перший захист магістрів кафедри телекомунікації

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 01/15/2024 - 11:45

Вітаємо наших перших магістрів із захистом дисертацій:

1.      Алісов Андрій Олександрович

2.      Бірулін Марк Ігорович

3.      Бутько Інна Юріївна

4.      Поливана Вікторія Валеріївна

5.      Івженко Євгенія Ігорівна

6.      Киливник Іван Ігорович

7.      Жабчик Анастасія Ігорівна

Участь в програмі "Насіння для майбутнього"

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 11/27/2023 - 16:06

У межах програми "Насіння для майбутнього" (Seeds for the Future), яка завершилася 13 листопада 2023 р., всі учасники отримали якісні знання у сфері ІКТ, взяли участь у майстер-класах із лідерства, працевлаштування, підприємництва, сталого розвитку й ознайомилися з галузевими тенденціями у сферах телекомунікацій, цифрової трансформації, штучного інтелекту, енергетики, інновацій тощо. Після завершення навчальної частини від провідних українських і міжнародних експертів галузі ІКТ студенти були поділені на три команди по сім учасників.

Онлайн-зустріч  зі студентами 1-го курсу щодо академічної доброчесності та цифрової грамотності

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 10/11/2023 - 14:26

Сьогодні в рамках курсу "Вступ до спеціальності"  відбулась онлайн-зустріч  зі студентами 1-го курсу щодо академічної доброчесності та цифрової грамотності, що надало розуміння, як можна розвивати культуру академічної доброчесності та знайомство з інструментами, які допомагають посилити культуру академічної доброчесності

Вітання членів кафедри з нагородами в честь 125-річчя КПІ ім. І. Сікорського