На кафедрі телекомунікацій започаткований новий курс з розробки програмного забезпечення на мові програмування Java при підтримці спеціалістів компанії Infopulse Ukraine

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 04/21/2021 - 10:31

На кафедрі ТК належну увагу приділяють конструктивній співпраці з кращими компаніями ІТ та телеком галузі, оскільки для формування конкурентоспроможної інноваційної економіки таке співробітництво, не зважаючи на його специфічність, є базовим визначальним фактором для підготовки майбутніх спеціалістів.

У поточному семестрі на кафедрі телекомунікацій для студентів 3-го курсу започаткований новий курс з розробки програмного забезпечення на мові програмування Java. До постановки і проведення курсу активно долучилися спеціалісти компанії

Infopulse Ukraine

, які допомогли розробити програму і провести серію лекцій з об’єктно-орієнтованого програмування на Java. Лекції, які проводить Максим Букасов викликали підвищений інтерес у студентів.

В такій співпраці кафедра забезпечує себе новими ідеями із сфери бізнесу, що допомагає сформувати якісні й актуальні для ринку праці компетенції у студентів, підвищити кваліфікацію викладачів та забезпечити практичні запити для проведення наукових досліджень.