Новини студжиття

Захист магістерських дисертацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 12/20/2021 - 11:39

Відбувся захист магістерських дисертацій  на кафедрі телекомунікацій з 20.12 по 23.12.

Вітаємо магістрів, що сьогодні успішно захистились, та бажаємо їм подальших життєвих успіхів та досягнень!!!!

Вітаємо з перемогою у мистецькому конкурсі "Таланти - КПІ" Муху Валерію – група ТЗ-12.

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 12/15/2021 - 10:22

Голосування в мистецькому онлайн конкурсі «Таланти – КПІ» - 2021 завершено, підсумки підведено.

Студенти групи ТЗ-01 кафедри телекомунікацій, що вже здали сесію, 22.06.21 зібрались на кафедрі вперше за довгий "онлайн" навчальний рік

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 06/23/2021 - 15:02

Група студентів групи ТЗ-01 кафедри телекомунікацій (на чолі із старостою), що вже здали сесію, 22.06.21 зібрались на кафедрі вперше за довгий "онлайн" віртуальний навчальний рік. Вітаємо наших студентів, що склали сесію і підбадьорюємо тих, хто ще її завершує. Наснаги, удачі і вправності!

Вітаємо зі святом вишиванки!!!

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 05/20/2021 - 12:24

Ідея проведення свята виникла в Чернівецькому національному університеті навесні 2006 року. Один зі студентів Ігор Житарюк прийшов на пари в вишиванці, яка тоді була не дуже популярним одягом на щодень. Студентка Леся Воронюк запропонувала всім в університеті прийти у вишитих сорочках.

На першу таку акцію зібралося не більше 10 студентів. Тому згодом зупинилися саме на третьому четвергу травня. Відтоді День вишиванки еволюціонував з невеликої студентської акції в глобальний міжнародний рух для українців по всьому світу.

Вітаємо студента кафедри ТК Глєба Мікляєва та його наукового керівника професора Романова О.І.

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 03/13/2021 - 11:47

11 березня відбулося урочисте вручення нагород випускникам відділення технічних наук Київської МАН – переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, вже студентам. Бронзову медаль та диплом третього ступеню отримав студент нашої кафедри телекомунікацій ГЛЄБ МІКЛЯЄВ, випускник Природничо-наукового ліцею N145.

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, так тримати!!!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 02/17/2021 - 16:32

Кафедра телекомунікацій пишається своїми відмінниками, не дивлячись на пандемію, складність онлайн-навчання, ВИ зуміли бути кращими. Молодці, ми пишаємося Вами.

Група

Студенти відмінники навчання

1 курс

ТЗ-01

Гудзь Владислав

Вітання нашим студентам, що прийняли участь в І турі Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. І. Сікорського

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 02/11/2021 - 08:48

В середу 20 січня відбувся І тур Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020/2021. В олімпіаді брало участь 317 студентів КПІ і з них 8 з ІТС.

Кращі результати серед студентів ІТС показали студенти нашої кафедри телекомунікацій гр. ТЗ-01:

Олександр КУХТІЙ  і  Олег ПЛЕСКАЧ.

Кафедра вітає кращих та усіх студентів кафедри, що прийняли участь в Олімпіаді, МОЛОДЦІ !!!

Розширене засідання кафедри телекомунікацій щодо представлення до захисту дисертаційної роботи Романюка Антнона

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 02/10/2021 - 09:07

Сьогодні об 15-00 відбудеться розгляд результатів наукових досліджень та матеріалів дисертаційної роботи аспіранта кафедри телекомунікацій Романюка Антона Валерійовича на тему: «Методи збору даних моніторингу телекомунікаційними аероплатформами в безпровідних сенсорних мережах», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.12.02 – телекомунікаційні  системи та мережі. Науковий керівник – професор кафедри телекомунікацій, д.т.н., проф. Лисенко О.І.