Лабораторія ОСШБД

ЛАБОРАТОРІЯ ОБЛАДНАННЯ СИСТЕМ ШИРОКОСМУГОВОГО БЕЗПРОВОДОВОГО ДОСТУПУ

Відповідальний: с.н.с. М.М. Кайденко

Основні напрямки діяльності лабораторії — дослідження та розробка сучасних та перспективних безпроводових систем на базі новітніх технологій.

Системи широкосмугового доступу WiMAX, WiFi та 4G.

Рішення по створенню новітніх систем на базі технологій програмно керованого радіо (Software-defined radio, SDR) та систем на кристалі (System on Chip, SoC) з використанням програмно апаратної симуляції (Hardware-in-the-loop Simulation, HIL).

Системи зв'язку, управління та відеоспостереження для безпілотних літальних апаратів включаючи бортове та наземне обладнання.

Лабораторна база, яка застосовується для розробок та досліджень, використовується в учбовому процесі, що дає змогу студентам освоювати новітні технології та проводити дослідження при під керівництвом висококваліфікованих викладачів та інженерів розробників.

Нині лабораторія забезпечує викладання дисциплін за освітнью програмою кафедри телекомунікацій: "Інженерія та програмування інфокомунікацій".