Проведено день відкритих дверей ІТС

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 04/10/2021 - 13:16

Сьогодні проведено день відкритих дверей ІТС, в якому прийняли участь від нашої кафедри телекомунікацій: завідувач кафедри ТК і відповідальна по ІТС за профорієнтацію ст. викладач кафедри Кравчук Ірина.

Проведено онлайн-лекцію для студентів 5 курсу від випускника ІТС Павла Липисивицького на тему "Стартап проекти в інфокомунікаціях"

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 04/07/2021 - 08:57

6 квітня було проведено онлайн-лекцію для студентів 5 курсу кафедри ТК від випускника ІТС Павла Липисивицького на тему "Стартап проекти в інфокомунікаціях".

П. Липисивицький - директор по розвитку бізнесу та співзасновник стартапу Comin, який в 2020 році увійшов в ТОП-20 стартапів України.

Ця подія є дуже корисною для студентів, які зараз працюють над магістерською дисертацією і особливо для тих, хто планує брати участь в Sikorsky Challenge КПІ.

Он-лайн зустріч з учнями гімназії «Троєщина»

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 04/05/2021 - 12:46

В неділю  4 квітня 2021 року в 10 годин доцентом кафедри телекомунікацій Цукановим Олегом Федоровичем була проведена в дистанційному режимі он-лайн конференція з учнями математичного 11 класу класу гімназії «Троєщина»  м. Києва.  Зустріч була організована учителем методистом  кафедри математики гімназії «Троєщина» Черевко Оксаною Клавдієвною.

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 03/29/2021 - 15:52

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій в четверг 25.03.21 онлайн. Порядок денний:

•1. Вітання Гліба Авдєєнка та його наукового керівника Євгенія Якорнова із захистом дисертації.

•2. Аналіз семестрового контролю.

•3. Атестація.

•4. Аналіз поточного контролю кафедри телекомунікацій станом на 19.03.2021.

•5. Договори із школами і компаніями

•6. Щодо представлення Олега Цуканова до звання доцента кафедри.

•7. Підтримка сайтів кафедри в соцмережах.

Продуктивна співпраця з Infopulse Ukraine - проведені два модулі лекцій провідними співробітниками компанії

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 03/24/2021 - 16:00

В рамках курсів "Хакерські атаки в інфокомунікаціях" та "Інноваційна діяльність в інфокомунікаціях" в співпраці з Infopulse Ukraine було проведено модуль лекцій від