Вітаємо студентів 4-го курсу кафедри телекомунікацій з успішним захистом бакалаврських робіт!

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 06/19/2021 - 16:43

В період з 15.06 по 18.06 проходив захист дипломних робіт бакалаврів кафедри телекомунікацій груп ТЗ71, ТЗ72 і ТМ71. Усі роботи були оцінені приймальною комісію тільки на добре, дуже добре і відмінно. Вітаємо усіх студентів з успішним захистом. Роботи відрізнялись високим рівнем, різноманітністю темкатики: від фільтрів і мікроантен до систем і мереж сенсорних, стільникових та супутникових телекомунікацій.

Вітання членів кафедри та усіх студентів кафедри з 28 річницею заснування кафедри телекомунікацій!

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 06/08/2021 - 15:21

7.06.21 - день, в який 28 років тому була заснована кафедри телекомунікацій! Вітаємо усіх членів кафедри, її студентів і випускників!

Вітаємо зі святом вишиванки!!!

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 05/20/2021 - 12:24

Ідея проведення свята виникла в Чернівецькому національному університеті навесні 2006 року. Один зі студентів Ігор Житарюк прийшов на пари в вишиванці, яка тоді була не дуже популярним одягом на щодень. Студентка Леся Воронюк запропонувала всім в університеті прийти у вишитих сорочках.

На першу таку акцію зібралося не більше 10 студентів. Тому згодом зупинилися саме на третьому четвергу травня. Відтоді День вишиванки еволюціонував з невеликої студентської акції в глобальний міжнародний рух для українців по всьому світу.

Відбувся успішний захист наукових магістрів кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 05/19/2021 - 15:47

Сьогодні 19 травня 2021 року об 11-00 відбувся успішний захист наукових магістрів кафедри телекомунікацій: Атаманчук Микола Вікторович і Осинський Антон Костянтинович.

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 04/23/2021 - 15:51

22 квітня відбулось засідання кафедри телекомунікацій. В порядку денному засідання розглядались наступні питання: аналіз результатів 1-ї атестації; про вимоги до порядку заповнення розділу «Поточний контроль» в Кампусі; про особливості складання Силабусів та РСО; про особливості проведення Практики студентами 4-го курсу та про формулювання індивідуальних завдань керівниками бакалаврських робіт; результати перевірки проведення онлайн занять.

Для науково-педагогічних працівників затверджено професійний стандарт

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 04/23/2021 - 08:40

Затверджено професійний стандарт на групу професій "Викладачі закладів вищої освіти" Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 23.03.2021 № 610 . Стандарт підготовлено  представниками Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, закладів вищої освіти та міжнародного експертного середовища. Експертиза проєкту документа була здійснена фахівцями Британської Ради в Україні (British Council).