ВАЖЛИВО. Членам кафедри телекомунікацій необхідно ознайомитись із прийнятим "Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі"

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 08/21/2020 - 16:38

УСІМ ЧЛЕНАМ КАФЕДРИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ необхідно ознайомитись із прийнятим "Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі", який затверджено відповідним наказом від 21.08.2020 року.

Для недопущення поширення COVID-19 усі здобувачі освіти до 21 вересня навчатимуться дистанційно.  Усі види занять для здобувачів освіти денної та заочної форми навчання відбуватимуться дистанційно до 21 вересня (як відбуватиметься навчання потім, залежатиме від епідеміологічної ситуації). Відповідальність за організацію дистанційного навчання покладено на деканів факультетів, директорів інститутів.