Про підсумки минулого навчального року і завдання на наступний навчальний рік

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 08/27/2020 - 14:50

Доповідь "Про підсумки минулого навчального року і завдання на наступний 2020/2021 навчальний рік" ректора М. З. Згуровського для розгляду на сесії професорсько-викладацького складу КПІ ім. Ігоря Сікорського 28 серпня 2020 року опублікована на сайті КПІ ім. І. Сікорського.

По причині несприятливої епідеміологічної ситуації в країні традиційно зібрання неможливе для проведення чергової сесії професорсько-викладацького складу КПІ. Тому вперше за багато років з доповіддю на сесії членам кафедри телекомунікацій можна ознайомитись в її друкованому і електронному варіантах. Ваші зауваження, панове члени кафедри, і пропозиції щодо подальшої роботи університету просимо викладати в модулі сесії професорсько-викладацького складу автоматизованої системи «Електронний кампус».

Свою доповідь наш ректор завершив словами: "Шановні колеги, спільними злагодженими діями наш колектив гідно подолає нові виклики і з новими досягненнями пройде наступний етап свого розвитку. Бажаю міцного здоров’я, натхнення й успіхів у новому навчальному році".