Он-лайн зустріч з учнями гімназії «Троєщина»

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 04/05/2021 - 12:46

В неділю  4 квітня 2021 року в 10 годин доцентом кафедри телекомунікацій Цукановим Олегом Федоровичем була проведена в дистанційному режимі он-лайн конференція з учнями математичного 11 класу класу гімназії «Троєщина»  м. Києва.  Зустріч була організована учителем методистом  кафедри математики гімназії «Троєщина» Черевко Оксаною Клавдієвною.

Метою зустрічі була розповідь про Інститут телекомунікаційних систем: зміст навчання, спеціальність, спеціалізації, зокрема про спеціалізацію кафедри телекомунікацій, зміст навчання за програмою  академічної мобільності та програмою подвійного диплому. Професійне орієнтування учнів з метою вибору для навчання спеціальності кафедри телекомунікацій   Інституту телекомунікаційних систем.

Учнів  гімназії турбувало питання успішної здачі іспитів ЗНО, зокрема  іспиту з математики та якім вимогам повинен відповідати випускник гімназії для успішного опанування програми навчання. Наприкінці зустрічі  учням було запропоновано періодично відвідувати сайти кафедр Інституту телекомунікаційних систем.