Науковці кафедри телекомунікацій прийняли участь в роботі круглого столу "Досвід наукової школи «Мікрохвильові та цифрові телекомунікації»"

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 09/29/2021 - 11:54

28 вересня 2021 року в Залі Адміністративної ради КПІ ім. І. Сікорського відбулося засідання круглого столу "Досвід наукової школи «Мікрохвильові та цифрові телекомунікації»", присвячений ювілею наукового керівника школи академіка М.Ю. Ільченко.

Учасники Круглого столу – академіки НАНУ, вчені наукової школи, аспіранти та студенти Інституту телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На круглому столі академіки, науковці, викладачі й студенти ІТС обговорили здобутки наукової школи з мікрохвильових і цифрових телекомунікацій. Провідна тема зустрічі — вже здійснені й упроваджені науково-технічні проєкти загальнодержавного масштабу та новітні результати досліджень і перспективні розробки.

І. Вступне слово

Ільченко Михайло Юхимович, академік НАН України, керівник наукової школи, директор Інституту телекомунікаційних систем(ІТС), голова Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського,

Представлення ювілейної книги «60 років разом з КПІ».

ІІ. Виступи

1. Наритник Теодор Миколайович, к. т. н., професор кафедри телекомунікацій

Діелектроніка - важлива віха в розвитку мікрохвильових телекомунікацій.

2. Живков Олександр Петрович, к.т.н., доцент кафедри телекомунікацій

Моделювання резонансних квантових  ефектів мікрохвильовими метаматеріальними структурами.

3.  Кравчук Сергій Олександровичд. т. н., професор, зав. кафедри телекомунікацій

Інформаційно-телекомунікаційні системи з використанням мікрохвильових технологій та спеціалізованих програмних засобів.

4.  Уривський Леонід Олександрович, д. т. н.,проф. ІТС,

Від телематики до інфокомунікацій.

5. Капштик Сергій Володимирович, к. т. н., доцент кафедри телекомунікацій

Супутникова система Інтернету речей на базі архітектури розподіленого супутника.

Також прийняли участь:

академіки НАН України:

Яцків Ярослав Степанович,

Хіміч Олександр Миколайович,

Петров Вячеслав Васильович,

Голова Правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова

Проценко В’ячеслав Олександрович,

Історик, доктор фізико-математичних наук професор

Шендеровський Василь Андрійович

Відеоматеріал можна продивитись тут