Чим може допомогти науковцям кафедри телекомунікацій платформа тендерних закупівель Prozorro

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 07/03/2020 - 12:19

Шановні науковці кафедри телекомунікацій

Від НДЧ надійшло звернення проректора з наукової роботи Пасічника В.А. з аргументами щодо важливості активного залучення до участі в тендерних торгах як виконавців, а також презентацію по платформі Prozorro. Мета звернення - суттєво активізувати діяльність наукових груп у частині пошуку додаткових джерел фінансування наукових послуг через платформу тендерних закупівель Prozorro. Опитування НДЧ КПІ свідчать, що лише 6 % науковців КПІ знають про таку можливість. Залучення коштів через платформу Prozorro може забезпечити збільшення обсягів спецкоштів.

Відзначається - досвід окремих факультетів вказує, що на даний час новим інструментом пошуку джерел фінансування у сфері науково-технічних розробок і послуг для наукових груп може стати портал  Prozorro - відкритий безкоштовний ресурс, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги. І тут ми можемо виступати не як замовники, а як виконавці тендерних пропозицій. В окремих моментах статус КПІ як бюджетної організації дає нам конкурентні переваги.