Про гуртожиток

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 07/21/2020 - 15:32

Додатково до нашої рубрики "Про гуртожиток", в якому проживають студенти кафедри і ІТС:
традиційно студенти обирають Голову студ. Ради гуртожитку, який зі своєю командою організує:
день гуртожитку №12, день першокурсника, день Св. Валентина, конкурси на кращу кімнату, підготовку для конкурсів міс ІТС и містер ІТС, а також різні спортивні ігри.  

Є можливість прийняти участь в Міжнародному освітньому проєкті Huawei «Насіння для майбутнього»

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 07/15/2020 - 12:25

Міжнародний освітній проєкт Huawei «Насіння для майбутнього»

Найкращі студенти кафедри матимуть змогу дізнатись від провідних експертів з інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тенденції, особливості 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку тощо.

Програма має на меті створити екосистему для студентів і випускників, яких цікавлять знання та майбутня робота у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.  Запрошуються студенти починаючи з 3-го курсу (закінчений 2-й курс) та випускники 2020 року з високими результатами навчання.

В розділі "Практика" викладені "Методичні  рекомендації  виконання  робочої програми практики  студентами 4 курсу за дистанційною формою навчання"

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 07/07/2020 - 08:32

В розділі "Практика" викладені "Методичні  рекомендації  виконання  робочої програми практики  студентами 4 курсу за дистанційною формою навчання".

Переддипломна практика  є важливим елементом практичної підготовки студентів та їх становленню як кваліфікованих працівників в сфері телекомунікацій. Згідно навчального плану підготовки бакалаврів на проходження переддипломної практики студентами 4- го курсу за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка передбачено 5 тижнів.