Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 06/20/2020 - 09:22

Важливим напрямком роботи кафедри Телекомунікацій є обмін студентами і проведення спільних проектів з закладами вищої освіти Європейського союзу. Так в рамках міжнародного наукового співробітництва Університету прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина), НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (КПІ, Україна), Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова (ОНАЗ, Україна), Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ, Україна) студенти кафедри Телекомунікацій взяли участь у конкурсі з проєкту «DigІn.Net – німецько-українська мережа цифрових інновацій» за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Конкурс інноваційних ідей «Цифрове майбутнє» складається з декілька етапів. На першому етапі студент чи аспірант формулює тему, дає коротку анотацію напрямку, за якім він збирається працювати, і вказує наукового керівника проєкту від українського закладу вищої освіти. На другому етапі дається біль детальний опис проєкту і конкурсна комісія визначає найбільш цікави напрямки наукових досліджень. На третьому єтапі переможцям додатково призначають наукового керівника від закладу вищої освіти Німеччини і він працює під керівництвом двох наукових курівників. На четвертому етапі студенти на протязі 3-6 місяців працюють в лабораторіях Німеччини на сучасному обладнанні.

Поздоровляємо студента ТМ-61 Литовченко К.А. з перемогою у другому етапі конкурсу інноваційних ідей «Цифрове майбутнє». У вересні 2020 р. він буде працювати під керівництвом вчених двох країн - Німеччини і України.