Нові дисципліни

Надіслав: v.yavisya , дата: сб, 03/23/2019 - 18:22

7​На кафедрі Телекомунікацій  започаткувався цикл дисциплін з тестування програмного забезпечення та бізнес-аналізу в інформаційних технологіях за участю провідних експертів компанії Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна).

Курс навчальної дисципліни з тестування ПЗ дає студентам загальні поняття про тестування та його фундаментальні концепції, знайомить з видами і методами тестування, а також з основним інструментарієм і артефактами тестування. Крім цього, розглядаються особливості розробки програмного забезпечення в сфері телекомунікацій. Протягом циклу лабораторних робіт студенти отримують практичні навички роботи щодо аналізу програмного забезпечення та вимог до нього з метою покриття тестами з максимальною ефективністю, створення тестових сценаріїв, тестування ПЗ різних типів, оцінки якості протестованого ПЗ, а також праці в команді.

До змісту навчальної дисципліни з бізнес-аналізу відносяться теми, що охоплюють питання сутності, ролі та методологічних основ аналізу. Детально розглядаються етапи життєвого циклу програмного забезпечення, а також вивчаються особливості роботи аналітика в телекомунікаційній сфері. На практичних заняттях студенти отримують навички практичного використання основ бізнес-аналізу у сфері телекомунікацій, а саме:

• Види вимог.
  • Техніки виявлення вимог.
  • Документування вимог.
  • Моделювання. IDEF, ER, Class Diagram, Use Case, Activity, BPMN, Sequence, State Machine.
  • Створення прототипів інтерфейсу.
  • Опис вимог до інтеграції.
  • Дерево рішень та створення бізнес кейсу.