Лабораторія МТ

ЛАБОРАТОРІЯ МЕРЕЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Керівник лабораторії: професор, д.т.н. О.І. Романов

Лабораторія створена на базі сучасного мережного обладнання, яке було поставлене фірмою IBM в Україні, ТОВ "АСТЕЛІТ" (LIFE) та випускниками кафедри телекомунікацій.

Нині лабораторія забезпечує викладання дисциплін за освітнью програмою кафедри телекомунікацій: "Інженерія та програмування інфокомунікацій".

Устаткування лабораторії дозволяє:

Устаткування використовується не тільки в процесі навчання студентів Інституту телекомунікаційних систем НТУУ "КПІ", а й в ході проведення занять з підвищення кваліфікації фахівців телекомунікаційних компаній.

Приходьте. Багато чому навчитесь.

• поглибити знання з побудови мереж на базі сучасних IT технологій;
  • отримати практичні навички по налаштуванню і обслуговуванню обладнання IP мереж;
  • придбати необхідні теоретичні знання та практичні навички, які необхідні при проходженні співбесіди в IT структурах при влаштуванні на престижну роботу.