Лабораторія lifecell

ЛАБОРАТОРІЯ БАЗОВОЇ МЕРЕЖІ ОПЕРАТОРА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ КОМПАНІЇ LIFECELL ЗА ПІДТРИМКИ ERICSSON

Керівник лабораторії: доцент, к.т.н. Д.А. Міночкін

Обладнання лабораторії дає змогу студентам засвоювати навики роботи з сучасним телекомунікаційним обладнанням стільникових систем мобільного зв'язку, зокрема стандарту GSM, UMTS, LTE, а також з адміністрування операторського ІТ обладнання. В лабораторії є центр комутації мобільної мережі, контролер, базова станція та інше устаткування GSM, які було надано компанією lifecell за підтримки Ericsson в Україні. За їх допомогою побудовано функціонуючий макет мережі мобільного оператора.

В лабораторії студенти мають доступ до сучасних «хмарних» ІТ-технологій світового рівня, що використовуються для побудови ІТ інфраструктури операторів мобільного зв’язку та інших комерційних та наукових організацій, наприклад, Європейської організації з ядерних досліджень (CERN), Національного управління з повітроплавання і дослідженню космічного простору США (NASA).

Нині лабораторія забезпечує викладання дисциплін за освітнью програмою кафедри телекомунікацій: "Інженерія та програмування інфокомунікацій".