Важлива інформація для кураторів та науково-викладацького персоналу

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 12/12/2020 - 10:27

Шановні колеги, цей лист дуже важливий для кураторів та НПП, які виставляють атестацію та відповідають за проведення семестрового контролю.

Основні вимоги розпорядження «Про процедурні питання допуску здобувачів до ліквідації академічної заборгованості та відрахування здобувачів за результатами семестрового контролю» наведені нижче (повний текст в додатку).

При наявності студентів, які не атестовані НПП (додаток 7) та кураторам (додатки 9,10) необхідно подати відповідні службові до 16.12.2020 (це попередня дата засідання кафедри з зазначених питань).

Прохання до кураторів – довести вимоги розпорядження до студентів (п.6).

4. Науково-педагогічним працівникам, що відповідають за проведення семестрового контролю в групах:

4.1) по завершенню другого календарного контролю у формі службової записки надати інформацію завідувачам випускових кафедр щодо причин незадовільних результатів календарних контролів, отриманих здобувачами (рекомендована форма службової записки наведена в додатку 7);

4.2) по здобувачах, які були допущені до семестрового контролю, отримали оцінку «незадовільно», були допущені до ліквідації академічної заборгованості і не покращили результат, до 25.01.2020 подати до деканату службові записки для належного формування наказу про відрахування (рекомендована форма службової записки наведена в додатку 8).

5. Кураторам академічних груп:

5.1) по закінченню другого календарного контролю електронними листами поінформувати здобувачів, які мають незадовільні результати другого календарного контролю або обох календарних контролів, щодо наслідків отримання оцінки «на» з дисциплін та отримати пояснення щодо причин невиконання вимог рейтингових систем оцінювання/силабусів (рекомендована форма листа наведена в додатку 9);

5.2) за наявності здобувачів в групі, які регулярно не виходять на зв’язок протягом семестру, надати службову записку на ім’я завідувача кафедрою з викладенням всіх обставин (форма службової наведена в додатку 10).

6. Здобувачам вищої освіти:

6.1) у випадку наявності незадовільних результатів другого календарного контролю або наскрізних незадовільних результатів обох календарних контролів з однієї чи більше дисциплін, надати кураторам груп пояснювальну записку щодо причин отримання оцінок «на» для об’єктивного розгляду результатів навчання на засіданні кафедри;

6.2) при бажанні повторно вивчати одну чи дві навчальні дисципліни (згідно з Положенням про надання додаткових освітніх послуг здобувачам вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського) до 15.01.2020 звернутись з відповідною заявою до деканату факультету/інституту, де вони навчаються.