Участь в програмі "Насіння для майбутнього"

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 11/27/2023 - 16:06

У межах програми "Насіння для майбутнього" (Seeds for the Future), яка завершилася 13 листопада 2023 р., всі учасники отримали якісні знання у сфері ІКТ, взяли участь у майстер-класах із лідерства, працевлаштування, підприємництва, сталого розвитку й ознайомилися з галузевими тенденціями у сферах телекомунікацій, цифрової трансформації, штучного інтелекту, енергетики, інновацій тощо. Після завершення навчальної частини від провідних українських і міжнародних експертів галузі ІКТ студенти були поділені на три команди по сім учасників. У фіналі вони презентували свої проєкти майбутніх стартапів.
Студент 4 -го курсу гр. ТЗ-01 кафедри Телекомунікацій Навчально-наукового Інституту телекомунікаційних систем Нікіта Кириндась, в команді з колегами розробляли стартап, пов'язаний з розробкою систем безпеки для об’єктів критичної інфраструктури за допомогою Сomputer Vision && Machine Learning. За що були відзначені нагородами у фіналі проєкту Huawei (Seeds for the Future) в Україні.