Вийшов наказ "Про посилення заходів з безпеки в КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 03/28/2024 - 17:06

Прошу всіх співробітників ознайомитись із

Наказом "Про посилення заходів з безпеки в КПІ ім. Ігоря Сікорського"

У зв’язку з підвищеною небезпекою ракетних атак на об’єкти цивільної інфраструктури міста Києва із застосуванням озброєння з найкоротшим часом підльоту, загрозою проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп противника та відповідно до рішення невідкладного засідання Ради оборони міста Києва щодо забезпечення безпеки в столиці (протокол № 4 від 28.03.2024 додається) НАКАЗУЮ: 1. Керівникам структурних підрозділів скасувати та / або перенести до окремого розпорядження всі масові заходи на території та в приміщеннях КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі – Університет), в тому числі змагання в Центрі фізичного виховання та спорту «Політехнік», заходи в Центрі культури та мистецтв і Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка (окрім заходів в укриттях Університету) 2. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А. забезпечити: 2.1. Безперешкодний доступ до укриттів, розташованих на території та в приміщеннях Університету. 2.2. Належне функціонування пунктів незламності в приміщеннях Університету. 3. Директору департаменту безпеки Ласкутову В.А.: 3.1. Посилити контроль за місцями потенційного скупчення людей на території та в приміщеннях Університету. 3.2. Спільно з начальником служби захисту інформації Мошенченком М.С. здійснювати постійний моніторинг соціальних мереж та інтернет-ресурсів на предмет потенційних ракетних атак на об’єкти цивільної інфраструктури та іншої підривної діяльності. 3.3. Посилити пропускний режим Університету щодо відвідування території та приміщень Університету сторонніми особами. 4. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, керівникам інших структурних підрозділів забезпечити безумовне виконання працівниками та учасниками освітнього процесу вимог алгоритму дій за сигналом цивільного захисту «Повітряна тривога», визначеного у додатку 1 до наказу від 04.08.2022 № НУ/129/2022 «Про функціонування об’єктової підсистеми цивільного захисту університету під час правового режиму воєнного стану». 5. Відповідальним особам у разі надходження сигналу «Повітряна тривога» забезпечити чергування в укриттях згідно наказу від 02.02.2024 № НОД/78/24 «Про організацію6. Працівникам Університету у разі виявлення сторонніх осіб на території та в приміщеннях Університету негайно повідомляти департамент безпеки за телефонами: 204-81-28, 204-95-70. 7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ .