Наука

Telegram бот на Google Apps Script

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 06/03/2020 - 17:28

Telegram бот на Google Apps Script  Oleksii Ostapov

Привіт! Ми з друзями працюємо в компанії Infopulse та у вільний час ведемо свій канал в Telegram про тестування ПЗ. І наразі в нас виникла необхідність створити бота для зворотнього зв’язку з читачами. Як всі ліниві люди, перше, що ми зробили — почали шукати готові рішення.

Знайомтесь, TestOps!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 06/03/2020 - 16:55

Знайомтесь, TestOps!  DOU / Oleksii Ostapov, Михайло Чуб в Infopulse

Останні три роки я працюю тест-лідом/тест-автоматизатором. За останній рік майже щодня пишу код, але не написав жодного автотесту. Як так вийшло? Я спробував проаналізувати свої активності й дійшов висновку, що чимало з того, що роблю, виходить за межі моїх ролей і не має назви.

Відбулось обговорення подальшого розвитку наукового і міжнародного напрямів кафедри як підрозділу ІТС

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 04/23/2020 - 18:15

22.04.2020 р. була проведена зустріч (вебінар) проректорів В.А. Пасічника і С.І. Сидоренко із директором ІТС М.Ю. Ільченко, заст. директора з наукової роботи С.О. Кравчуком і заст. директора з міжнародних відношень М.А. Скуліш. Основна тема зустрічі: обговорення подальшого розвитку наукового і міжнародного напрямів ІТС в комплексі університету; пропозиції стосовно складових нової програми Європейського Союзу "Горизонт Європа" (2021 - 2027 роки), які визначають наукові і науково-технічні сфери, до яких можуть готуватися проєктні пропозиції від реально діючих наукових груп ІТС.

Участь проф. Романова О.І. в роботі міжнародної конференції в Німеччині на базі університету Anhalt University of Applied Sciences

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 04/23/2020 - 17:51

У березні 2020 р. представник кафедри телекомунікацій  д.т.н. проф. Романов О.І. у складі делегації ІТС взяв участь у 8th International Conference on Applied Innovations in IT. Конференція проходила в Німеччині на базі університету Anhalt University of Applied Sciences. На конференції були представлені доповіді вчених з п'яти країн. Всі учасники конференції виступили з цікавими та змістовними доповідями. Частина доповідей були в дистанційному режимі.

Заключне засідання оргкомітету ПТ-20 в умовах карантину

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 04/18/2020 - 15:18

17.04.2020 р. відбулось заключне засідання оргкомітету ПТ-20.  На ньому відмічалось наступне. Конференція відбулась on-line за допомогою сервісу для проведення відеоконференцій та вебінарів ZOOM.

На ПРИВІТАННІ та 8 секційних засіданнях було заслухано 2 привітання та 118 доповідей із 132 поданих. Загалом у роботі конференції прийняло участь 169 осіб (автори, співавтори, слухачі).

Участь членів кафедри телекомунікацій в роботі секції № 4 на конфернції ПТ-20 в умовах карантину

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 04/15/2020 - 15:46

Закінчилась робота секції № 4 Безпроводові телекомунікаційні системи та технології, системи 5G, Інтернет речей на конфернції ПТ-20, яка проходила в режимі онлайн-конференції. В її роботі активну участь прийняли члени кафедри телекомунікацій, не дивлячись на запроваджені умови карантину в університеті:

1.         Кравчук І.М.

РЕГУЛЮВАННЯ ВИКОРИСТАННЯ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ОБ’ЄКТІВ

2.         Афанасьєва Л.О.