Навчальний процес

В розділі "Практика" викладені "Методичні  рекомендації  виконання  робочої програми практики  студентами 4 курсу за дистанційною формою навчання"

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 07/07/2020 - 08:32

В розділі "Практика" викладені "Методичні  рекомендації  виконання  робочої програми практики  студентами 4 курсу за дистанційною формою навчання".

Переддипломна практика  є важливим елементом практичної підготовки студентів та їх становленню як кваліфікованих працівників в сфері телекомунікацій. Згідно навчального плану підготовки бакалаврів на проходження переддипломної практики студентами 4- го курсу за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка передбачено 5 тижнів.

Занести до кафедри усі матеріали дипломних і курсових робіт у паперовому вигляді!

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 07/02/2020 - 17:24

Шановні панове студенти (бакалаври і магістри) кафедри!

Нагадуємо, що Вам необхідно принести до кафедри усі звітні роботи (дипломи і курсові роботи) у паперовому вигляді!

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій в онлайн режимі

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 06/26/2020 - 10:30

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій в онлайн режимі. Основні питання, що розглядались, стосувались результатів завершення сесії, особливостей дистанційного складання екзаменів та заліків, важливості роботи кураторів груп, поліпшення сайту кафедри, рекомендації до друку навчального посібника, обговорення і рекомендація щодо переходу студентів, що виявили бажання, за контрактною формою навчання до денної. Відмічено, що на кафедрі ВПЕРШЕ сесія завершилась без подань на відрахування. Так тримати, панове студенти кафедри телекомунікацій!!!!!!!!!!!!!

Поздоровляємо студента ТМ-61 Литовченко К.А. з перемогою у другому етапі конкурсу інноваційних ідей «Цифрове майбутнє»

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 06/20/2020 - 09:22

Важливим напрямком роботи кафедри Телекомунікацій є обмін студентами і проведення спільних проектів з закладами вищої освіти Європейського союзу. Так в рамках міжнародного наукового співробітництва Університету прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина), НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (КПІ, Україна), Одеської національної академії зв’язку ім. О. С.

1-курс це період індивідуально-особистої та навчально-професійної адаптації студентів до навчання в ВНЗ

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 06/12/2020 - 14:14

1-курс це період індивідуально-особистої та навчально-професійної адаптації студентів до навчання в ВНЗ.

Іспит з "Нормативних засад телекомунікацій⚖️", який відбувся 10 червня,  у синхронному режимі за допомогою Zoom–відеоконференції ще раз підтвердив, що наші студенти 👩‍🎓 - молодці 💯 тому, що, крім адаптації до навчання, ще й додалися незвичайні умови жорсткого обмеження навчання і спілкування.