Навчальний процес

На сайті виставлено авторський цикл онлайн лекцій з наукової комунікації. Посилання: http://tk-its.kpi.ua/uk/courses

Надіслав: o.tsoorin , дата: ср, 02/19/2020 - 13:51

авторський цикл онлайн лекцій з наукової комунікації д.філол.н., проф. Ільченко О.М. та к.філол.н. Шелковнікової З.Б. за освітньо-науковою програмою підготовки докторів філософії з освітнього складника «Іноземна мова професійного спрямування для підготовки аспірантів до рівня загальноєвропейського стандарту володіння мовою СІ»

за модулями

– Загальнонародна мова та науковий дискурс: спільне і відмінне”

– Читання наукового тексту”

– Науково-академічне письмо”

– Аудіювання та усне мовлення (монологічне й діалогічне)”

Новые дисциплины

Надіслав: admin , дата: ср, 05/15/2019 - 12:24

7На кафедре Телекоммуникаций сложился цикл дисциплин по тестированию программного обеспечения и бизнес-анализа в информационных технологиях с участием ведущих экспертов компании Infopulse Ukraine (Инфопульс Украина). Курс учебной дисциплины по тестированию ПО дает студентам общие понятия о тестировании и его фундаментальные концепции, знакомит с видами и методами тестирования, а также с основным и

Нові дисципліни

Надіслав: v.yavisya , дата: сб, 03/23/2019 - 18:22

7​На кафедрі Телекомунікацій  започаткувався цикл дисциплін з тестування програмного забезпечення та бізнес-аналізу в інформаційних технологіях за участю провідних експертів компанії Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна).

Екскурсія студентів 4-го курсу до УДЦР

Надіслав: v.yavisya , дата: пт, 03/22/2019 - 18:42

удцр1

Досвідчені фахівці-практики детально розповіли студентам про роботу держпідприємства з впровадження в Україні новітніх технологій мобільного зв’язку, про структуру та можливості системи радіочастотного моніторингу, яка за рівнем оснащення сучасними комплексами відповідає кращим світовим зразкам.

Захист магістерських дисертацій

Надіслав: v.yavisya , дата: пн, 03/04/2019 - 16:40

маг

З 17.12 по 20.12 2018 року на кафедрі телекомунікацій відбулися захисти магістерських дисертацій.Усі представлені роботи присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. Студенти блискуче захистили результати своїх досліджень та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.