Навчальний процес

Відбулось засідання кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 09/17/2020 - 14:07

Сьогодні о 14-00 відбулось засідання кафедри телекомунікацій в онлайн-режимі. Головні питання, що розглядались: стан викладення навчальних курсів кафедри на платформу дистанційного навчання І. Сікорського; завдання кураторів груп; призначення відповідального по кафедрі за наукові студентські групи; стан підготовки до зустрічі першокурсників 21 вересня.

Підготовка до поселення та проведення занять першокурсників ТК!

Надіслав: s.kravchuk , дата: пн, 09/14/2020 - 14:40

Відбулось засідання адмінради ІТС під головуванням директора проф. Ільченко М.Ю. Основним питанням, що обговорювалось було: підготовка до поселення і проведення занять студентів 1 курсу 21 вересня; порядок і забезпечення проведення навчального тижня першокурсників, їх знайомства із  кафедрами.

Вітаємо зарахованих до магістратури студентів кафедри телекомунікацій за державним замовленням!

Надіслав: s.kravchuk , дата: нд, 09/13/2020 - 14:11

Зараховані з 21 вересня 2020 до магістратури кафедри телекомунікацій за державним замовленням

Денисенко Наталія Іванівна, Нідченко Ілля Андрійович.

Бондар Олександр Романович, Денисюк Владислав Вікторович, Єфименко Олексій Сергійович, Кочура Марина Юріївна, Литовченко Костянтин Анатолійович, Мар`яненко Анастасія Олексіївна, Москалюк Святослав Олександрович, Педько Андрій Дмитрович, Підпалий Олександр Іванович, Придибайло Артем Миколайович, Раченчук Іван Геннадійович, Турчин Яна Василівна, Хлівний Дмитро Юрійович, Штойко Олександр Олександрович.

Вітаємо Бурлаку Григорія і Дулю Олександра з успішним складанням вступних іспитів і з тим, що Вони рекомендовані до зарахування до аспірантури за державним замовленням!

Надіслав: s.kravchuk , дата: чт, 09/10/2020 - 16:52

Кафедра вітає Бурлаку Григорія (80,95 балів) і Дулю Олександра (81,85 балів) з успішним складанням вступних іспитів і з тим, що Вони рекомендовані до зарахування до аспірантури за державним замовленням!

Молодці!

Відбулось засідання адмінради ІТС під головуванням директора проф. Ільченко М.Ю.

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 09/09/2020 - 13:42

Відбулось засідання адмінради ІТС під головуванням директора проф. Ільченко М.Ю. Основними питаннями, що обговорювались були: підготовка до прийому і проведення занять студентів 1 курсу 21 вересня; стан викладання навчальних курсів на платформі дистанційного навчання І. Сікорський; питання наукової роботи; стан ремонтних робіт в корпусі 30 та ін.

Вітаємо наших викладачів із компанії Інфопульс Шевченко І., Чуба М. та Остапова О. з професійним святом - з днем тестувальника!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 09/09/2020 - 10:19

Сьогодні міжнародний день ТЕСТУВАЛЬНИКА, що був започаткований (згідно легенди) 9 вересня 1947 р. в Гарвардському університеті!

Кафедра вітає наших викладачів із компанії Інфопульс Шевченко Ігоря, Чуба Михайла та Остапова Олексія з професійним святом - з днем тестувальника! 

Пройшов вступний іспит в аспірантуру по спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 09/08/2020 - 15:30

Сьогодні пройшов вступний іспит в аспірантуру по спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка. Від кафедри телекомунікацій у іспиті прийняли участь наші випускники: 

Бурлака Г.Ю.,

Дуля О.О. та

Юдін М.М.

Хай Вам щастить, хлопці!

Приклад єдиного представлення презентації для членів кафедри телекомунікацій

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 09/05/2020 - 15:31

Лекції представляються у вигляді трьох форматів:

1)презентації (ppt або pptx);

2)Відео-файлу без звукового супроводу (перетворення простої презентації у відеофайл); Плюс такого представлення – неможливість зміни матеріалу і складність його копіювання. Найбільший захист.

3)Повноцінна відео-презентація (відео із звуковим супроводом). Найвища форма представлення лекційного матеріалу.

Викладати можна лекції в будь-якому форматі.

Шановні викладачі, нагадуємо, щодо 15 вересня усі Ваші навчальні курси повинні бути викладені на платформу І. Сікорський

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 09/04/2020 - 06:00

Шановні викладачі кафедри!

Нагадуємо, що до 15 вересня усі Ваші навчальні курси повинні бути викладені на платформу І. Сікорський в форматі G Suit For Eduсation (Class room)!!!

Пройшли перші лекції-онлайн - осінній семестр в умовах карантину розпочався!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 09/02/2020 - 15:16

На кафедрі телекомунікацій пройшли перші онлайн-лекції, наприклад 2 вересня о 10-25 відбулась лекція в Зумі по дисципліні "Основи теорії систем мобільного зв язку" (скріншот наведено).  Присутність студентів склала 90%, що додавало сил лектору для проведення курсу на непросту онлайн-аудиторію студентів. Практичні та контрольні заняття дадуть зворотній зв язок лектору зі студентами, щоб оцінити ефективність  проведеного заняття. Ще є можливості застосування й інших підходів до вивчення лекційного матеріалу (відеолекції, інтерактивні лекції).