Чотири викладачі кафедри телекомунікацій в фіналі Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ»

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 08/14/2021 - 14:47

З 12 по 14 серпня в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходив ювілейний Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ». Цей Фестиваль є унікальною можливістю презентувати потенційним інвесторам свій науково-технічний проєкт, зацікавивши їх у подальшій співпраці і комерціалізації проєкту, ознайомитися з передовими досягненнями різних компаній, наукових колективів, інститутів, які приймають участь в роботі фестивалю. Цього року викладачі та науковці ІТС також прийняли активну участь в роботі Фестивалю, презентувавши у фіналі Секції №1 «Оборона і безпека» два проєкти (стартапи):

1) Проєкт №130. Передавальний та приймальний пристрої терагерцового діапазону для бездротових інфокомунікаційних систем (стендова доповідь, команда проєкту: к.т.н Гліб Леонідович Авдєєнко, к.т.н Теодор Миколайович Наритник);

2) Проєкт №196. Низькоорбітальна супутникова система інтернету речей на базі архітектури розподіленого супутника (доповідь у форматі пітч, керівник проєкту: академік НАНУ, д.т.н., проф.Ільченко Михайло Юхимович, доповідач – к.т.н., доц. Капштик Сергій Володимирович).

Дякуємо інноваційній платформі Sikorsky Challenge за можливість прийняти участь в роботі Фестивалю і бажаємо всім учасникам Фестивалю успіхів, плідної праці, натхнення та удачі !