Відбулась зустріч з першим заступником Міністра освіти і науки України

Надіслав: s.kravchuk , дата: сб, 08/15/2020 - 16:51

Наш університет відзначається великим обсягом інноваційної діяльності, зокрема більшість членів кафедри є членами науково-дослідних груп. Даному напрямку діяльності був присвячений візит 13 серпня 2020 г. першого заступника Міністра освіти і науки України Микола Кизим в КПІ ім. Ігоря Сікорського. У Залі засідань Адміністративної ради КПІ Микола Кизим і особи, що його супроводжували, зустрілися з представниками керівництва університету. У зустрічі взяли участь ректор Михайлом Згуровський, перший проректор Юрій Якименко, голова Вченої ради Михайло Ільченко, проректор з наукової роботи Віталій Пасічник, начальник науково-дослідної частини Юрій Сидоренко, директор Світового центру даних «Геоінформатика та сталий розвиток» (СЦД-Україна) Костянтин Єфремов та інші. На завершення бесіди Микола Кизим пообіцяв підтримку з боку МОН інноваційним проектам, які здійснюються у КПІ ім. Ігоря Сікорського.