2 ГРУДНЯ ПІШОВ ІЗ ЖИТТЯ ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ЦУРІН ОЛЕГ ПИЛИПОВИЧ

2 грудня 2020 року на 82-му році пішов із життя

ЦУРІН ОЛЕГ ПИЛИПОВИЧ

- доцент кафедри телекомунікацій ІТС КПІ ім. І. Сікорського

З життя пішов талановитий викладач КПІ ім. І. Сікорського, визнаний фахівець своєї справи, чуйний і уважний чоловік. Олег Пилипович шанований студентами і колегами, користувалася заслуженим авторитетом в наукових колах.

Більша частина життя Олег Пилипович була пов'язана з нашим університетом. Він залишив яскравий слід в історії вузу, як висококваліфікований викладач. Це була талановита, неординарна людина, чиє життя, весь трудовий шлях, устремління, звершення і надії були пов'язані з Київським політехнічним інститутом.

Закінчив КПІ в 1964 р. за спеціальністю “Розрахунково-вирішувальні прилади та пристрої”. Розподілення отримав в Інститут кібернетики АН УССР. Три роки працював у лабораторії “Читаючих автоматів”, займався оптичними розпізнаючими системами. Перші 10 публікацій та 3 авторських свідоцтва отримав по цій тематиці. В 1967 р. поступив в аспірантуру в Київський політехнічний інститут на кафедру “Технічної електроніки” (зав. каф. проф. Сігорський В.П.).  Керівник роботи проф. Петренко А.І. Розробляв та досліджував перший у колишньому СРСР графічний дисплей. Захистив кандидатську дисертацію у 1970 р. З тих пір працював в КПІ.

Основні напрямки наукових досліджень: методи та засоби Web-проектування та Web-дизайну; основи дослідження Web-сайтів як джерел інформації; теорія та практика побудови Web-сайтів.

Колектив кафедри телекомунікацій, аспіранти та студенти щиро поділяють біль непоправної втрати і висловлюють співчуття рідним і близьким Олега Пилиповича.