Про розвиток міжнародного співробітництва

Надіслав: o.cukanov , дата: пн, 03/04/2019 - 16:39

На черговому засіданні кафедри 07.02.2019 року було обговорено питання стосовно розвитку міжнародного співробітництва, в  рамках якого, за результатами багаторічної сумісної наукової співпраці д.фіз.-мат. н. Спаравало М.К. із КПІ Ім. Ігоря Сікорського, доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, професором кафедри Лисенком Олександром Івановичем запропоновано та підтримано колективом кафедри рішення про присвоєння доктору фізико-математичних наук Спаравало Мирославу Костовичу (Нью-Йорк, США) звання „Почесний професор кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Також було обговорено питання і прийнято рішення про приєднання до міжнародного проекту „Синтез” (Україна-Польща) з метою детального, поглибленого інформування наукової спільноти про новітні наукові досягнення співробітників кафедри та розвитку співробітництва у формі виконання сумісних наукових проектів.