Відбувся захист наукових магістрів кафедри телекомунікацій в режимі онлайн

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 05/19/2020 - 11:57

Сьогодні відбувся захист наукових магістрів кафедри телекомунікацій в режимі онлайн. Свої роботи представили магістри: Бурлака Григорій Юрійович "Research of methods of using Blockchain technology in telecommunications", Гончаренко Оксана Миколаївна "Generalized architecture for the Internet of Things system", Малецький Леонід Володимирович "Analysis of methods of using blockchain technology", Юдін Михайло Миколайович "Usage of the blockchain technology for improvement of security of virtual private networks". Кваліфікаційна комісія кафедри за головуванням проф. Кравчука С.О. відмітила високий науково-професійний рівень усіх робіт і оцнила усі роботи на відмінно, також дала рекомендації щодо вступу до аспірантури.

ВІДЕО - ВІТАННЯ