Наші студенти на відкритті Першого Державного та Євразійського ІТ-форуму StrategEast

Надіслав: l.afanasyeva , дата: ср, 11/06/2019 - 10:19

5 листопада в Києві відбулося відкриття Першого Державного та Євразійського ІТ-форуму StrategEast, на якому були присутні студенти 5 курсу Кафедри телекомунікацій ІТС.
Цей захід став унікальною платформою для діалогу між урядами країн євразійського регіону та лідерами світової ІТ-індустрії, де обговорювали питання, що необхідно зробити, щоб підвищити інноваційну економіку в регіоні. У заході взяли участь понад 150 лідерів євразійської і світової ІТ-індустрії країн Євразії, США та ЄС.
В ході пленарних сесій учасники обговорилии низку тем, що мають першочергове значення для подальшого розвитку ІТ-індустрії в євразійських країнах, а саме
IT індустрія в Україні
ІТ-індустрія в Євразії - різні шляхи, загальні проблеми?
Податкове регулювання в сфері ІТ
Регулювання електронних платіжних систем
Законодавчі ініціативи в сфері IT
Особливо студентами були відмічені теми щодо досвіду організації стартапів в різних країнах , а також питання організації та регулювання цифрової інфраструктури.