Пройшли перші лекції-онлайн - осінній семестр в умовах карантину розпочався!

Надіслав: s.kravchuk , дата: ср, 09/02/2020 - 15:16

На кафедрі телекомунікацій пройшли перші онлайн-лекції, наприклад 2 вересня о 10-25 відбулась лекція в Зумі по дисципліні "Основи теорії систем мобільного зв язку" (скріншот наведено).  Присутність студентів склала 90%, що додавало сил лектору для проведення курсу на непросту онлайн-аудиторію студентів. Практичні та контрольні заняття дадуть зворотній зв язок лектору зі студентами, щоб оцінити ефективність  проведеного заняття. Ще є можливості застосування й інших підходів до вивчення лекційного матеріалу (відеолекції, інтерактивні лекції). На думку лектора, все можна спробувати і добре відпрацювати, якщо буде активність слухачів-студентів, а він сам обіцяє прикласти для цього (засвоєння матеріалів курсу студентами) максимум зусиль.