Відеоконференція викладачів кафедри телекомунікацій щодо проведення та оформлення звітності в режимі дистанційного навчання та умовах карантину

Надіслав: s.kravchuk , дата: пт, 04/10/2020 - 14:36

10 квітня 2020 р. відбулося в онлайн-форматі засідання викладачів та учбово-допоміжного персоналу кафедри телекомунікацій. Захід пройшов на платформі відео-конференції Zoom. Під час відео-конференції були заслухані та обговорені питання щодо діяльності кожного члена кафедри в режимі дистанційного навчання за період з 3 квітня 2020 р. Також розглянуті питання щодо роботи викладачів в Електронному кампусі та платформі Study Area, особливості проведення онлайн заліків; створення навчального контенту до дисциплін кафедри; порядок роботи в дистанційному режимі.

За результатами засідання кафедри підтверджено, що навчальний процес та наукові дослідження на кафедрі телекомунікацій проводяться неперервно і узгоджено усіма викладачами із задіянням учбово-допоміжного персоналу.