Вітаємо нашого студента гр. ТЗ-01 Глєба Мікляєва з перемогою у Фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020

Надіслав: s.kravchuk , дата: вт, 11/10/2020 - 06:45

Вітаємо студента першого курсу ІТС (група ТЗ-01) Глєба Олеговича Мікляєва та керівника його проєкту д.т.н, професора Олександра Івановича Романова з високими досягненнями науково-дослідницької роботіи яка зайняла третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої Академії Наук-2020.

Цей Конкурс проводиться у три етапи:

- І етап – районний;

- II етап – обласний;

- III етап – Всеукраїнський (фінальний) – у м. Київ.

Глєб з 2018 року приймав участь у роботі секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології». За цей час він отримав знання принципів побудови мереж на базі різних технологій. Приймав участь у Всеукраїнських конкурсах-захистах дослідницьких проєктів МАН в 2018, 2019 і 2020 роках. У 2020 році вперше вийшов у фінал конкурсу і зайняв почесне 3 місце. Бажаємо йому подальших успіхів в науково-дослідній роботі.